Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigace z DealExtreme

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod LesPaul v 27 kvě 2017 18:51

Ahoj jsem tu nový. Dostal jsem od známého starou navigaci na upgrage. Vzal jsem to, protože jsem si myslel, že je tam Linux, nebo Android. Navigace je bez značky, normálně běží a jsou v ní asi Win (viděl jsem to poprvé v životě). Našel jsem systémové informace:

RomVersion : 7DB82C.YF.F.2.26
Software Version: V3.0.12.8
OEM Info: Custom Information
Platform ID: 5946504E44383243
CDCard ID: 01A94413

Jde provést nějaký update/upgrade, nebo lze na to nahrát něco jiného? Díky za radu, nerad bych s tím strávil nějak moc času.
LesPaul
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 kvě 2017 18:43

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod caco v 30 kvě 2017 19:21

Áno je to cista čína beží na winCE, volá sa YF. Najbežnejšie sa tam používa iGo Primo a celkom pekne to chodí. Celé toto fórum je na to zamerané. Pôjdu ti tam aj ine navigácie ktoré bežia na winCE, je to na tebe čo si kde najdeš. Upgrade samotnej navigácie-winCe by som určite nerobil, lebo z toho skôr vyrobíš nefunkčnú krabičku a preborné výsledky s tým nedosiahneš.
caco
 
Příspěvky: 111
Registrován: 12 led 2011 11:23
Bydliště: Trenčín

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod LesPaul v 03 črc 2017 15:41

Díky za informace, asi to tak provedu. Pokoušel jsem se nastudovat fórum, ale naprostá většina odkazů nefunguje. Asi tedy jen nahradím stávající iGO8 navigací iGo Primo. Ten pán teda chtěl Sigic.

... ***


Mio-Treo.info píše:Smazáno - nelegálním softwarem se tu nezabýváme - viz Pravidla fóra
LesPaul
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 kvě 2017 18:43

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod m.manour v 10 zář 2018 19:37

Zdravím všechny, prosím o radu s navigací Navitel G550, jak spustit po startu explorer a ne navigační soft navitelu. Chtěl bych používat z karty Igo Primo.
Díky za odpovědi
m.manour
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 zář 2018 17:42

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod jozper v 26 dub 2022 00:14

Ahoj,
ako zistim, aku verziu navigacie mam v ciernej krabicke z ciny? Doklikal som sa iba na tuto obrazovku kde pise:

Rom Version: V.912S.820100.151202.8G
App Version: V3.2AF-MUI20-HD-EN
System ID: 3E62FC82-F8884881-.....

Bezi to na Win CE
jozper
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 dub 2022 23:22

Předchozí

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron