Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

3.5" palcová navigace z Chiny

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: 3.5" palcová navigace z Chiny

Příspěvekod jirka147 v 01 lis 2009 13:21

JJ taky mi to dělá a nevím co s tím.
jirka147
 
Příspěvky: 34
Registrován: 28 srp 2009 17:14

Re: 3.5" palcová navigace z Chiny

Příspěvekod mikels v 01 lis 2009 17:52

Tak to je divoký, Takhle určitě FM Transmitter nemá fungovat.... Já jej používám sic na navigaci vyrobené v Chine ale jedná se o evolve a mám ji připevněnou na skle a vše v poho. Při přehrávání filmů si připadám opravdu jak v kině :lol: To vypadá jako, že ten vysílač je fakt hooodně slabý... Jinak hlasitost naplný pecky??? a co ty sluchátka proč je tam máš připevněný?? Na co?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: 3.5" palcová navigace z Chiny

Příspěvekod frenkiecz v 01 lis 2009 18:24

Sluchátka mám v dírce pro sluchátka,jako anténu ale i bez to nefachčí a volume je na doraz.
frenkiecz
 
Příspěvky: 67
Registrován: 14 říj 2009 21:02
Bydliště: Nová Paka

Re: 3.5" palcová navigace z Chiny

Příspěvekod mikels v 01 lis 2009 18:31

Počkej jak jako antenu... Tak jinak FM Transmitter je vysílač tudíž na navi si navolíš frekvenci a tu samou i na rádiu. Navigace slouží jako vysílač a radio jako přijímač tento FM Transmitter by měl fungovat do vzdáleností tuším 3-4 metry čím dál od rádia tím větší šum. Sluchátka na toto nemají vliv. Třeba při spuštění iGO jsem se setkal, že se zvuky navzájem rušily. Pro poslech mp3 videa atd. by něměl být problém jinak nastavená hlasitost by měla být nejen na navi ale i taky na přehrávači popř i v navigačním programu jako je iGO. Ale jestli co píšu tak máš tak problém asi bude v přístroji
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: 3.5" palcová navigace z Chiny

Příspěvekod frenkiecz v 01 lis 2009 18:50

Zkoušel jsem jestli to nefunguje jako u telefonu,ale asi bude problem v navi.Pokud jsem ji držel u konce anteny,tak to šlo jeda báseň,v půlce anteny sotva slyšitelný a 15cm dál už vůbec nic.
frenkiecz
 
Příspěvky: 67
Registrován: 14 říj 2009 21:02
Bydliště: Nová Paka

Re: 3.5" palcová navigace z Chiny

Příspěvekod mikels v 01 lis 2009 19:03

Hm hm to je fakt divný. A jiný rádio?? :lol: ne to byl vtip zřejmě vysílač nefunguje tak jak má
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: 3.5" palcová navigace z Chiny

Příspěvekod frenkiecz v 01 lis 2009 19:08

Teď jsem to zkoušel doma u radia a zase jen s tim dratkem co je antena v ruce a o 10cm dál nic.A pokud jsem spustin navigaci,tak se signál zlepšil,asi o 1/3.
frenkiecz
 
Příspěvky: 67
Registrován: 14 říj 2009 21:02
Bydliště: Nová Paka

Re: 3.5" palcová navigace z Chiny

Příspěvekod frenkiecz v 01 lis 2009 19:09

Dratek od radia,ne od navi.
frenkiecz
 
Příspěvky: 67
Registrován: 14 říj 2009 21:02
Bydliště: Nová Paka

Re: 3.5" palcová navigace z Chiny

Příspěvekod mikels v 01 lis 2009 19:23

Prosím Tě poslední 2 příspěvky jsem nepobral. V navigaci spustíš nějakou MP 3 a v rádiu po oddálení navi od radia je jen šum chápu to dobře. Drátek slouží jako anténa k rádiu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: 3.5" palcová navigace z Chiny

Příspěvekod frenkiecz v 01 lis 2009 20:25

OK,chápeš,dělám víc věcí najednou a tak to píšu jakopako.Asi je to opravdu slabým vysílačem z navigace.
frenkiecz
 
Příspěvky: 67
Registrován: 14 říj 2009 21:02
Bydliště: Nová Paka

PředchozíDalší

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron