Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nenaběhne iGO

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Nenaběhne iGO

Příspěvekod kamil v 15 črc 2015 07:01

Dobrý den, také prosím o radu, omlouvám se že to musím psát pod jiné vlákno, ale nevím jak založit nový dotaz. Mám noname navigaci v autě a vždy ráno při odjezdu do práce mi nenajede navigace. Na obrazovce mi naběhne obrázek autíčka a takto to zůstane. Stačí když rádio resetuji a vše běží tak jak má. Na paměťové kartě se mi objeví nový soubor s koncovkou kdmp. Nevíte zda problém je v radiu, nebo v mapách. IGo primo, které používám, tak ty samé používá kamarád a úplně bez problémů. Díky za info.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

chyba navigace.jpg
verze v menu navigace.jpg
verze v menu rádia.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil amatér dne 15 črc 2015 07:12, celkově upraveno 1
Důvod: obrázky pod spoiler
kamil
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15 črc 2015 06:27

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků