Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Čína z Německa (ebay)

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Čína z Německa (ebay)

Příspěvekod karelmrak v 21 lis 2012 17:34

Zdravím, koupil jsem za 50 Euro přímo z Německa, 5 palců, MT3351,468 MHz,čeština, IGO 8,3, celá Evropa na přiložené mikro SD 8GB. Překlad dobrý, české hlasy např. Darina. Vše chodí přes celou obrazovku, jen IGO mi startuje v horní levé čtvrtině. Nevíte někdo, co s tím?
karelmrak
 
Příspěvky: 5
Registrován: 30 dub 2009 07:14

Re: Čína z Německa (ebay)

Příspěvekod addam v 21 lis 2012 18:01

Velmi pravděpodobně se jedná o nelegální verzi navigačního programu a prodejce se ani neobtěžoval aby před prodejem vyzkoušel spustit program, který ukradl někde z internetu.

V lepším případě se bude jednat pouze o nesprávné nastavení (konfigurace programu byla stažená z nějaké navigace s jiným rozlišením), takže zkus v první řadě vymazat složku SAVE a znovu spusť navigační program.

Pokud i poté nepojede program na celou obrazovku, tak se podívej do souboru DATA.ZIP, jestli je ve složce ui_igo8 vůbec obsaženo rozlišení Tvého přístroje (předpokládám že se bude jednat o 800x480, ale přesněji bys to měl vědět Ty).
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Čína z Německa (ebay)

Příspěvekod karelmrak v 22 lis 2012 07:10

Díky za rychlou odpověď! Stejně rychle (dnes ve 3 ráno) mi odpověděl Číňan, údajně německý obchodník, ale dle času z Číny.
1.Für die links oben,machen Sie keine Sorge bitte,ich denke,dass Sie Auflösungen nicht eingestellt haben.
Versuchen Sie nach dem Link bitte Auf Link smazán Jasper
Aber vergessen Sie nicht,Screen X auf 800 ,Screen Y auf 480 einzustellen.Versuchen Sie bitte,dann mir Bescheid geben,ob es funktioniert.
Mají to samozřejmě šité horkou jehlou, ale co by člověk chtěl za 50 Euro netto, nějak se naučili oběhnout zřejmě celnici a posílají to z Německa. S podobnou nabídkou jsem se už setkal i na čínský mobil "Samsung 9300" s dual SIM a 4,5 palců, 8MB kamera. Z Čína 129 Euro, z Německa 135.
Číňan mi poslal i link, kde stáhnu od nich nejnovější mapy, nevím, zda jej tu mohu uveřejnit, tak to raději nedělám.
Samozřejmě kradou, co mohou, ale na druhé straně chci vidět toho, kdo má v Miu C520 IGO8 a legální mapy...
A provedení této navigace
Kód: Vybrat vše
http://www.ebay.de/itm/230866195675?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649#ht_7433wt_931
se nedá nic vytknout, kam se na něj MIO hrabe.

Linky směřující mimo toto fórum patří do " Code"! Jarouš
karelmrak
 
Příspěvky: 5
Registrován: 30 dub 2009 07:14

Re: Čína z Německa (ebay)

Příspěvekod karelmrak v 22 lis 2012 07:18

Už to fachá, bude to totiž tím, že mapy dodávají extra na SD mikro, stejné pro desítky různých navigací, a do základního návodu nenapsali nutnost nastavit to dle konkrétní navigace...
karelmrak
 
Příspěvky: 5
Registrován: 30 dub 2009 07:14

Re: Čína z Německa (ebay)

Příspěvekod SvoDa v 22 lis 2012 07:25

karelmrak píše:..na druhé straně chci vidět toho, kdo má v Miu C520 IGO8 a legální mapy...

Byla doba, kdy legální navisofty nebyly nahrané na HDD v přístroji s licencí vázanou na ID přístroje, jako je tomu téměř všude dnes, ale na originální SD kartě s licencí navisoftu vázanou na ID této karty.
Tuto originální kartu, např. s legálním iGO8 k Navonům, šlo koupit samostatně a provozovat tak legálně iGO8 i na ostatních přístrojích, které měly stejné rozlišení (480x272), čili i na MIO Cx20. Aktualizovat mapy i pro iGO8 se dá i nadále (zase oficiálně) přes naviextras s onou kartou ve čtečce.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Čína z Německa (ebay)

Příspěvekod karelmrak v 22 lis 2012 09:10

Určitě to šlo, to nepopírám, ale nevěřím, že si to lidé koupili, to je teorie, jak vypadá praxe, svědčí ty tuny dotazů na servery, ze kterých se to dá stáhnout...
karelmrak
 
Příspěvky: 5
Registrován: 30 dub 2009 07:14

Re: Čína z Německa (ebay)

Příspěvekod Jasper v 22 lis 2012 09:45

Ten první link jsem odstranil. ;) Na těch stránkách byl odkaz na nelegální mapy.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Čína z Německa (ebay)

Příspěvekod amatér v 22 lis 2012 10:21

:lol: :lol: :lol:
karelmrak píše:A provedení této navigace, se nedá nic vytknout, kam se na něj MIO hrabe.

A Mio už jsi někdy viděl? :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Čína z Německa (ebay)

Příspěvekod Jarouš v 22 lis 2012 15:57

Možná se budeš divit, ale já mám třeba iGO 8 legalně koupené.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Čína z Německa (ebay)

Příspěvekod karelmrak v 22 lis 2012 16:30

Vlastním je už pěkných pár let, možná déle, než ty...
karelmrak
 
Příspěvky: 5
Registrován: 30 dub 2009 07:14

Další

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron