Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigace z aukra

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Navigace z aukra

Příspěvekod Tomáš2 v 06 říj 2012 16:33

Zdravím,
přemýšlím nad koupí navigace do auta a na aukru jsem jich našel plno za hezký ceny, ale bohužel netušim jak na tom jsou. Vybral jsem tuto, cena si myslim dobrá a má i bluetooth
Kód: Vybrat vše
http://mobily.aukro.cz/7-gps-navigace-wince-bluetooth-fm-video-akce-i2687326817.html
. Co si o tom myslíte? Chtěl bych nějakou aby na ní šlapalo víc navigačních softwarů, abych si je mohl třeba zkusit a vybrat. Jak je to s rozlišením? Jaký jsou standartní rozlišení programů který se dělaj a půjdou na tuhlu navi? Nebo dá se třeba v navi přepnout na jiný rozlišení? Nemusim kupovat tuhle konkrétní navigaci, jen mi prostě padla do oka. Budu rád, když mi třeba doporučíte i něco jinýho.
Děkuji
Code.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Tomáš2
 
Příspěvky: 9
Registrován: 06 říj 2012 16:27

Re: Navigace z aukra

Příspěvekod Miroš v 06 říj 2012 20:28

:o Český hlas Zuzana TTS. Amatér se s tím piplá a někdo si mastí kapsu.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: Navigace z aukra

Příspěvekod amatér v 06 říj 2012 20:37

@ Miroš
:D To co je na jednom z těch obrázků je Originální hlas Zuzana v.5 (185685) od NNG, ještě v .csv souborech (PRIMO 1 - 1.2). Neobsahuje funkce TTS PRO. Je možné ho stáhnout i zde
@ Tomáš2
recenze a informace o zboží a prodejcích takového zboží si sháněj na Aukru, ne zde!
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Navigace z aukra

Příspěvekod Miroš v 06 říj 2012 21:06

Zas tak detailně jsem to nezkoumal, projel jsem narychlo obrázky.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: Navigace z aukra

Příspěvekod Tomáš2 v 06 říj 2012 21:20

No tak pardon, že sem si dovolil se zeptat jestli náhodou nemá někdo zkušenost.
Tomáš2
 
Příspěvky: 9
Registrován: 06 říj 2012 16:27

Re: Navigace z aukra

Příspěvekod vovi v 07 říj 2012 06:38

Právě že zkušenost s "prodejci" z Aukra už tu máme - a nejednu. Nakoupí levné šochtle v Číně a obvykle bez hlubších znalostí do nich naflákají, co kde po internetu najdou. Pak to s velkým ziskem prodávají.

Má to dva poměrně velké háčky:
1) Ne vždy je HW alespoň slušné kvality. Nic proti Číně, ale když prodávají navigaci i se softem (s copyrightem si starost nedělají) a s dopravou leteckou poštou zdarma za 60 dolarů, tak nutně museli někde něco ošulit. Schválně se zkus podívat na některý čínský portál (třeba dx.com), za kolik ten tvůj prodejce příslušnou navigaci koupil. A srovnej si cenu.
2) Málokdo na Aukru má alespoň tolik slušnosti, aby naslibovanou podporu a aktualizace map řešil sám. Obvykle to řeší odkazem na nějaké fórum, a pak nám tu chodí brečet spousta lidí a škemrají o mapy a další technické rady (obvykle něco nefunguje hned po koupi, protože tomu prodejce nerozuměl).
3) U navigace z AUkra máš téměř stoprocentní jistotu, že kupuješ nelegální kopii softu - buď tam nechají "origo" čínskou verzi (viz bod 2), nebo tam nacpou stažený warez.

Po pár letech neustále stejných dotazů a občasných arogantních reakcí samotných prodejců se nediv, že jsme na slovo AUKRO už dost alergičtí.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Navigace z aukra

Příspěvekod jjjlll v 07 říj 2012 20:40

Při dodání tohoto produktu Vás může, v souladu se zákonem, kontaktovat celní správa, abyste dodali podklady k celnímu řízení, pro vyměření dodatečné daně a cla. Případné poplatky vždy hradí kupující, avšak my Vám s tímto případným řízením pomůžeme. Pravděpodobnost kontroly celní správou je pouze cca 20%. Tzn. že pouze u 20% zásilek dojde k doměření DPH (cca. 400Kč)

Jasně, takže Ty mu zaplatíš a on Ti to z Číny objedná. Děkuji nechci.
ALCATEL OT908 (320x240), Android 2.3.4, PRIMO 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
jjjlll
 
Příspěvky: 38
Registrován: 06 dub 2009 12:35
Bydliště: Nerátky

Re: Navigace z aukra

Příspěvekod SvoDa v 07 říj 2012 21:30

OT: Já osobně proti těmto zprostředkovatelům nic nemám, a není-li jejich marže přemrštěná, může to být pro někoho pohodlnější, co do vyhnutí se platby kartou, problémů s případnou reklamací či clem, ... Sám jsem si tímto způsobem už ledasco koupil a vždy obchod proběhl v pořádku.

Vadí mi však pochopitelně to, co popisuje vovi, a proto například navigaci s nelegálním SW, nebo např. evidentní čórku bych si nekoupil.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navigace z aukra

Příspěvekod Tomáš2 v 08 říj 2012 21:32

Tak jsem nakonec pořídil True Trac Orbit 430. Něco málo sem tu o ní přečet a nějak se mi zalíbila. Myslim, že to bude lepší, jak nějaká ta čínská aukrovka.
Tomáš2
 
Příspěvky: 9
Registrován: 06 říj 2012 16:27

Re: Navigace z aukra

Příspěvekod jenda v 09 říj 2012 10:25

Pokud ti mohu doporučit, koupil jsem asi před půl rokem v elektrona.cz navigaci " 6" Navigace HD 800x480 + WIN CE6 + Aktualizace EU zdarma"

SiRF Atlas 5 600MHz
HD 800x480
4GB interní paměť flash
Slot Micro SD - možno až 32GB
USB 2.0
FM vysílač

Cena:2200.00 Kč

Navigace funguje k plné spokojenosti, má i další funkce např. video,audio,foto atd. Držák nezaclání na skle, zdarma upgrade a je velice přesná. Při rychlosti cca 200 km ukazuje oproti mostům na dálnici rozdíl v cca 5 m. Zkrátka jsem včetně příznivé ceny spokojen.
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Další

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron