Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Co nového v čínských supermarketech?

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: Co nového v čínských supermarketech?

Příspěvekod vovi v 18 kvě 2012 08:34

@Cinda:
Tohle já všechno vím, nakupuju tam běžně ;) Akorát teď se mi toho sešlo víc najednou, tak jsem si řek, že dám jednou nažrat i celníkům :lol: :lol: Jenže číňani to hbitě rozdělili na tři balíčky a každej se mi při troše štěstí pod těch 32 doláčů (22€) vleze taky.
Spíš mi vrtá hlavou, že tobě poslali to stínítko obratem a mně ne - přitom skoro všechno ostatní už odeslali (aspoň podle toho jejich sledování stavu zásilky). A v to pondělí, kdy jsi objednával, už balili můj první balíček - lemplové jsou holt asi všude.

A mimochodem - nepřišel jsi na to, jak přepnout tu jejich poštovní sledovací stránku (myslím tím tu stránku Čínské pošty) do angličtiny? Tlačítko tam sice mají, ale kdybych neznal ty jejich obvyklé kecy z dřívějška a kdyby nepřekládal (byť blbě) strejda Gůgl, tak bych z toho jejich rozházenýho čaje byl asi na prášky.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Co nového v čínských supermarketech?

Příspěvekod Cinda v 18 kvě 2012 14:14

??? je to divné, já jsem nikdy stránku s rozsypaným čajem neviděl. Mě vždy naskočí v "čisté angličtině".
Čína 5'', Win CE6, 800x480, 128MB RAM, 4GB ROM, Primo 2.0, DIMKA - TomSoft
Samsung Galaxy S2 ICS testuji iGO Primo
Uživatelský avatar
Cinda
 
Příspěvky: 113
Registrován: 23 črc 2010 16:37

Re: Co nového v čínských supermarketech?

Příspěvekod tomasii v 18 kvě 2012 21:32

Já se taky dostanu do angličtiny, ale nesleduje mi zásilku. Oznámí jen něco v tom smyslu, že pro tento způsob doručení to nesleduje...
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Předchozí

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron