Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

China 2din firmware

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

China 2din firmware

Příspěvekod kamenek10 v 16 říj 2011 11:07

mam nefunkcne gps na 2din zariadeni.vznikolo to zamenenim sd karet.prepisal sa mi nejako win ce a momentalne je aj bootloader nefunkcny.ak by iekto vedel naflashovat Windows CE 5.0 cez jtag nech sa mi ozve.
procesor Samsung S3C2440A-40 ,,400MHZ
flash 128MB max 4GB
7" 480*234 LCD TFT
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
kamenek10
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 říj 2011 10:31

Re: China 2din firmware

Příspěvekod Mikisek024 v 28 led 2013 21:18

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda jste vyřešil problém s nefunkčním bootloaderem na 2din china radiu?mám stejný problém ale na wince6 (typ radia maisun mt6505,chip gps samsung nowada 2450).Zkoušel jsem už snad vše a k internrtu jsem taky přilepen neustále.A pořád nic.prosím o radu.Děkuji,s pozdravem Pavel Míka
Mikisek024
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 lis 2012 21:34

Re: China 2din firmware

Příspěvekod kamenek10 v 17 bře 2013 09:15

zdravim!
problem som nevyriesil stale som tam kde som bol.dlhsiu dobu som sa tomu nevenoval vyuzivam gps v mobile.
ale teraz som sa opat k tomu vratil,len linky kde som tahal subory rapid alebo megaupload su uz nedostupne.

u vas ako tiez nic?
kamenek10
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 říj 2011 10:31


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků