Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

HD-X10 je 7" PDA, prý jen pro navigaci za 15 stovek

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: HD-X10 je 7" PDA, prý jen pro navigaci za 15 stovek

Příspěvekod Fiam103 v 13 bře 2012 13:53

UFFF!!!
Moje představa o nakopírování původních záloh do nového přístroje narazila ihned na začátku na blbě fungující čtečku v mašince. Po prvním přenosu na "residentFlash" začal blbnout zvuk, no blbnout, jednoduše se už nic neozvalo! A po doplnění "ResidentFlash2" mi odešlo i USB připojení. Systém nic neviděl, regulace podsvětlení nefunkční, zvuky žádne, SDMC nic, nabíjení jenom hardwarově v systému opět nic nevidět, zkrátka veškerý HW navěšen na ARMu mimo funkce, jenom touch a display funkční z výše uvedenými omezeními. Navíc mi zmizela ta mrňavá klábosnička, takže nemohu ani nic upravit! Listuji si v registrech, pěkně postupně a zjistím, že chybí hromada zápisů, ty ale nemám žádnou možnost tam doplnit jak ručně, tak nějakým způsobem je nahrát! :o :shock: :?
Tak, babo raď! :!:
Lezu na inet, najdu nějaký (přibližně stejný) firmware, zkouším, nejde, takže v tý čtečce je asi něco naprd, když to nečte po resetu ty SD karty... Tak tam experimentálně strčím úplně jiný firmwar a ono to naskočí a pohotově mi to naformátuje vnitřní FLASHku! Od tý doby jenom modrá obrazovka z požadavkem "plsz upgrade firmware"! Hledám a nacházím nejrůznější FW a nic se nechytá, jenom to formátování funguje, jinak se ten bootloader spokojí i z prázdnou kartou! :geek:
Po nějaké době (asi den!) si pročtu pozorněji co to ten bootloader vlastně tam píše a vidím, že chce firmware "82F". Takové jsem viděl, zkusím a šlapeto!! :ugeek:
Najednou je z cihly (těžítka) zase ukecaná krabička, já měl pár dnů zábavu a rozžhavený mozek, nebo co to vlastně nosím za čelem....
UFFF!!! ;) :) :D
Pak neměj radost, ty číňánkové mi ji umí udělat...
Člověčí hloupost a vesmír jsou nekonečné! (akorát u vesmíru to není úplně jisté...)
Můžeš napsat program, který nikdo nepoužívá, ale nemůžeš použít program, který nikdo nenapsal...
PNA HD-X10, WINCE6, iGO8.2 || WiFi phone DA PENG s TV, HVGA, BT a 2x cam.
Uživatelský avatar
Fiam103
 
Příspěvky: 16
Registrován: 13 srp 2011 20:03
Bydliště: Svitavy

Předchozí

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron