Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Čina win ce6 s externí sd kartou

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: Čina win ce6 s externí sd kartou

Příspěvekod vencaa v 07 zář 2011 13:45

To je hezké, ale úvodní stránka mi menabízí nic jiného jen původní tak nevím jak tu cestu zadám aby tam byly dva programy
vencaa
 
Příspěvky: 13
Registrován: 03 črc 2009 17:25

Re: Čina win ce6 s externí sd kartou

Příspěvekod Zubr123 v 07 zář 2011 13:57

V ruce jsem měl několik typů čín a tam to bylo tak, že v menu je jen jedno tlačítko pro start navigace. V nastavení se pak dalo určit, který program se tímto tlačítkem spustí. Pokud chcete mít možnost spouštět víc navigačních programů bez přehazování konfigurace, tak se to obvykle řeší přidáním nějakého spouštěče nabo unlocku, kterým se nahradí původní menu. V nejjednodušším případě se navigační tlačítko přesměruje pro start nějakého spouštěče. Po startu naběhne původní menu a po kliknutí na navigaci se spustí další menu, kde již můžete mít několik tlačítek pro navigační programy. Záleží na tom jaký máte typ navigace.
TomTom One, Navigon 4310 + iGO8, Primo, TomTom, SmartMaps
Zubr123
 
Příspěvky: 105
Registrován: 11 srp 2009 07:59

Re: Čina win ce6 s externí sd kartou

Příspěvekod vencaa v 07 zář 2011 14:01

Tak něco zkusím a dám vědět jak jsem na tom zatím díky za rady
vencaa
 
Příspěvky: 13
Registrován: 03 črc 2009 17:25

Re: Čina win ce6 s externí sd kartou

Příspěvekod Zubr123 v 07 zář 2011 14:06

Upřesněte typ svojí navigace. Třeba odkaz kde jste to koupil.
TomTom One, Navigon 4310 + iGO8, Primo, TomTom, SmartMaps
Zubr123
 
Příspěvky: 105
Registrován: 11 srp 2009 07:59

Re: Čina win ce6 s externí sd kartou

Příspěvekod Cinda v 16 bře 2012 10:56

Já mám poněkud obecnější dotaz. Jistě na něj existuje odpověď.
Jak musí být umístěné soubory navigačního programu na externí kartě, aby po HW resetu automaticky naběhl navigační software na kartě. Aby prostě nobootovala přímo do navigace na kartě a nespouštělo se menu navigace.
Čína 5'', Win CE6, 800x480, 128MB RAM, 4GB ROM, Primo 2.0, DIMKA - TomSoft
Samsung Galaxy S2 ICS testuji iGO Primo
Uživatelský avatar
Cinda
 
Příspěvky: 113
Registrován: 23 črc 2010 16:37

Re: Čina win ce6 s externí sd kartou

Příspěvekod SvoDa v 16 bře 2012 11:51

logika říká, že tak, jak se jmenuje menunavigace.exe.

Pro určité přístroje však již existují scripty, které spustí navigační program nebo jiné menu než menu přístroje po té, co se karta zasune do slotu přístroje.
Třeba aplikace Smartmaps, jež má snad scripty pro všechny přístroje, funguje tak, že po zasunutí karty se automaticky objeví zcela jiné menu s možností spustit Smartmaps nebo návrat do hlavního menu přístroje

Pokud mne paměť neklame některé Navony, které měly iGO8 nebo Amigo na kartě spouštěly s vloženou kartu rovnou po zapnutí přístroje navi program a hlavní menu zcela vynechaly a sloužil k tomu na kartě příslušný shell.ini soubor, kde byl takovýto script, např. \sdmmc\amigo\amigo_pna.exe.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Předchozí

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků