Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

záloha dat

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

záloha dat

Příspěvekod olda2 v 13 čer 2011 07:34

Dobrý den, u noname čínské navigace 7" bych si rád před experimenty udělal zálohu dat. Po připojení k PC se mi zobrazí disková jednotka - SD karta, kde je pouze adresář IGO, se zálohou IGO tedy nemám problém. Ale je možné nějak zpřístupnit a zazálohovat i operační system, který je tedy zřejmě ve vnitřní paměti přístroje?
olda2
 
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2011 07:18

Re: záloha dat

Příspěvekod hladik2 v 13 čer 2011 08:29

na sd kartu si zkopíruj TC z aplikací(APP/Cecmd) z webu Tomasii,poté v navigaci nastav cestu k navigačnímu programu na tento program,po kliknutí na ikonu navigace se otevře total commander a už uvidíš vnitřní disk(residentflash) ten si zkopíruješ na sd kartu a pak opět v nastavení vrátíš cestu k navi softu na původní zápis.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: záloha dat

Příspěvekod olda2 v 13 čer 2011 13:34

Nakopíroval jsem tam tedy totalcmd, ale struktura adresářů vypadá takhle - viz příloha, když rozkliknu "rezidentflash" tak je prázdný - má i nulovou velikost. Nerozumím přesně tomu, kde jsou ty systemové soubory uložené, jsou jakoby o úroveň výš než residentflash, je to takhle vždycky? Zálohu těch systemových souborů si udělám, ale není mě jasný jak bych system ze zálohy obnovil, kdyby se stávající system nějakým způsobem zhroutil/vymazal, jak se v takovém případě dostanu na to úložiště kam je potřeba ten system nakopírovat?. (v těchto mobilních Windowsech jsem začátečník, takže mě to připadá zvláštní)
win ce.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
olda2
 
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2011 07:18

Re: záloha dat

Příspěvekod hladik2 v 13 čer 2011 13:44

systemové soubory jsou na ResidentFlash2,tzn.v TC zadej za residentflash dvojku a zobrazí se obsah RF2.Celý si ho ulož a pozor,smazání znamená zničení navigace!!!!!!!!!!!!!!
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: záloha dat

Příspěvekod tomasii v 13 čer 2011 20:53

Koukni se na můj web - je tam v návodech popis, jak se dostat do obou ResidentFlash. Ale nemazat, jen kopírovat :!:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron