Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Špatný příjem DVB-T na 7" GPS s DVB-T

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Špatný příjem DVB-T na 7" GPS s DVB-T

Příspěvekod ladinovic v 09 čer 2011 23:35

Zdravím všechny, koupil jsem tyto navigace, jednu pro sebe a druhou jako dárek.
Kód: Vybrat vše
http://www.dealextreme.com/p/7-touch-screen-lcd-windows-ce-net-6-0-gps-navigator-with-fm-av-europe-maps-4gb-56308
Mám problém s příjmem digitální televize. Programy a rádia naladím na obou bez problémů. Potom ovšem - na jednom kuse většina programů nejde - EPG se ukazuje i s názvem programu. Místo obrazu tma. občas naskočí obraz. Jediný program který jede koukatelně je PRIMA LOVE. Barandovu vubec obraz nenaskakuje ani zvuk. U druhého kusu je situace lepší. Na volném prostranství jedou všechny programy s vytaženou anténou, občas ale kostičkují. Problém je v tom že u většiny programů je zvuk opožděný o 5 - 30 sekund. Když se signál jen trovu zhorší dochází ke ztrátě signálu. Měl jsem prakticky stejnou navigaci v 5" palcovém provedení a problém nebyl žádný. Televize jela bezvadně i místnosti, za jízdy i s nevytaženou anténou. Poradí někdo jak z tohoto problému? Pomůže přeinstalování firmware a kde ho vzít? Dal by se FW stáíhnou nějakým způsobem z 5" palcové navigace a fungoval by na 7" palcové? Díky za všechny rady
ladinovic
 
Příspěvky: 1
Registrován: 09 čer 2011 23:21

Re: Špatný příjem DVB-T na 7" GPS s DVB-T

Příspěvekod tomasii v 10 čer 2011 15:42

Co se týká obrazu a zvuku, vypadá to, že možná navi nestíhá zpracovat obrazový a zvukový signál. Mám jednoduché TV záznamové zařízení a taky se u něj zpožďuje zvuk za obrazem. Dám-li malou rozlišovačku, tak je vše OK...
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Špatný příjem DVB-T na 7" GPS s DVB-T

Příspěvekod mirapix v 19 črc 2011 09:25

Ahoj, mám tu samou navigaci z DX. Jsem z Plzně. Bohužel ten samý problém. Pokud nejsi z Prahy nebo nebydlíš u vysílače, telku v GPS nevyužiješ. V Praze šla s menším trháním i za jízdy. Já si ji taky kupoval hlavně kůli telce, ale díky tomu, že má 4GB flash, nechá se využít mnoha dalšími způsoby. Taky má použitelný USB, takže neni problém připojit PC myš, klávesnici. S bluetoothem zatím bojuju, ale USB flashky bere v pohodě.
mirapix
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 kvě 2011 13:39

Re: Špatný příjem DVB-T na 7" GPS s DVB-T

Příspěvekod kully v 09 pro 2011 18:24

Chystam se tuto navigaci koupit. Nekde jsem cetl, ze ma navigace pouze MPEG-2 a to je duvod, proc jde jen zvuk bez obrazu. U nas se totiz vysila v MPEG-4.
O televizi mi ale az tak nejde. Potrebuju AV-IN pro parkovaci kameru - ma to tato navigace ? Na internetu jsou ruzne odpovedi.
A druha nejdulezitejsi vec je - jak na tom jede iGo Amigo ? Mam ted iGo Amigo na 7" cine, se slabsim procesorem a pouze s 64 MB RAM a navigace se sekne s tim, ze dosla pamet a musim restartovat celou navigaci.
Zkouseli jste vice prujezdnych bodu jestli se nesekne ? Nerad bych zase koupil dalsi navigaci co se bude sekat.
Potom jeste uvazuju o
Kód: Vybrat vše
http://www.dealextreme.com/p/7-0-touch-screen-lcd-wince-6-0-gps-navigator-w-fm-internal-4gb-usa-canada-maps-72296

ale nevim jestli ma AV-IN
kully
 
Příspěvky: 6
Registrován: 29 pro 2010 15:58


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron