Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GPS čína 2din-výměna mapy

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

GPS čína 2din-výměna mapy

Příspěvekod carlos999 v 09 kvě 2011 19:03

Koupil jsem číňana radio 2 din s gps,je v něm Igo8 8.3.2 80621.Je to nahrané v rootu karty +Mortscript ,Killproc atd.V těch složkách v content,jsou nesmysly,jako poi Bahrainu a jiných států,to samé voice a mapy staré.V první řadějsem si udělal zálohu a zkusil nahrát na jinou kartu,ale navi mi to odmítne,protože to je chráněno asi id karty,pak jsem zkoušel výměnit mapu a napíše mi to out of memory,stane se to pokaždé,když něco zmněním.Zkošel jsem tam dát i primo a pokaždé to je stejné.Je nějaká šance to rozchodit?
Samsung ARM920T-53C2440A
version GB10x-V20180809
device id-FF38000081010000
sd id-2503
MIO MOOV 360
carlos999
 
Příspěvky: 24
Registrován: 04 říj 2009 22:11

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron