Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

LH2000 lang. error

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

LH2000 lang. error

Příspěvekod stevelino v 07 kvě 2011 17:01

Zdravím,
potreboval by som poradiť, chcel by som dat do tejto navigácie Igo8 (8.3.2.79297). Celu zložku som nakopíroval na pam. kartu, po zapnutí mi nešla spustiť priamo v hlavnom menu, tak som ju spustil cez explorer, ktorý je v navigácii... lenže vždy mi vypíše chybu " Initialization error: no language files were found ". Našiel som teda iný jazykový zip, ale stále mi to píše tú chybu. Vďaka za rady...

je to táto navigácia
Kód: Vybrat vše
http://www.dealextreme.com/p/lh2000-5-0-lcd-windows-ce-6-0-core-533mhz-gps-navigator-with-usa-maps-2gb-sd-card-51323

RomVersion : 82F.2128.36M2584Q
SoftwareVersion : V3.6.E018.4.27
OEM : YFAtlas4
Obrázek
Code.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
stevelino
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 bře 2010 14:34

Re: LH2000 lang. error

Příspěvekod SvoDa v 08 kvě 2011 09:03

Tvá aplikace (igo8) nenajde content (soubory jazyka, map, ..) a protože program při načítání hledá nejdřív lang, hodí to tuto hlášku.

napiš si do sys.txt cestu ke content, jež musí obsahovat správný název úložiště (tvé karty) tak, jak je vidět např. po jejík vložení do PC, čili např.Storage Card, nebo SDMMC (obecný název "%SDCARD%" nemusí vždy fungovat) a také správném názvu adresáře, kde igo8 máš.
Při variantě názvu úložiště "sdmmc" a máš-li igo8 v adresáří pod názvem "igo8", by ten zápis vypadal takto
Kód: Vybrat vše
[folders] ; nastavení cest ke složkám v konkrétním zařízení
content="\SDMMC\iGO8\content"
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: LH2000 lang. error

Příspěvekod stevelino v 08 kvě 2011 12:17

No jasne, už sa mi to rozbehlo, mal som tam " content="\SDMMC\iGO8\content" lenže navigaciu som dal do rootu karty :)
Ešte by som potreboval poradiť, keď to chcem spúšťať priamo v menu, je rozumnejšie premenovať IGO8.exe na názov pôvodnej navigácie, alebo upraviť cestu v shell?
edit
Skúsil som premenovať iGO8.exe na polnav_rm_demo (taky exe subor bol na pam. karte), no nespustí sa. Keď som teda chcel upraviť shell, mi napísalo že prístup odmietnutý. Ako mam teda upraviť ten shell?
stevelino
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 bře 2010 14:34


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron