Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Výdrž navigace

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: Výdrž navigace

Příspěvekod Lakva v 11 dub 2011 17:28

Jenže pokud dioda přeblikne z červené na zelenou, tak se dobila! Má 100% a dále dobíjet se nemusí!

Pamatuju když jsem měl slabou nabíječku ještě k Polarisu. Pokud jsem měl pod 85%, tak se baterka nedobíjela. Vždycky po nějaké době mi kontrolka dobíjení zhasla, ukazatel nabití šel o procento dolů a dál se brala energie jen z baterky. Musel jsem odpojit a připojit kabel, aby se kontrolka znovu rozsvítila, ale stejně to nenabíjelo.
Pokud byla baterka nabitá na víc než 85%, tak se nabíjelo sice pomalu, ale přece. Kontrolka nezhasínala a po čase se nabilo na 100% a kontrolka zezelanala.

Pokud Dummiesova navigace přepne z červené na zelenou... JAKTO, ŽE SE VYPNE??? To přece neni logický!
Leda by to bylo vadný a OS detekoval nabíjení nějak úplně obráceně... A nebo je někde chyba, a navi chápe 100% jako nulu...

Dumiesi, jakej používáš skin? Má indikaci nabití? Procenta při připojení v autě stoupají nebo klesají?
A alternativně: Zkus na 95% navi odpojit a až baterka sleze o pár procent, tak to zkus zase připojit... Jak dlouho takhle bude schopná šlapat?
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Výdrž navigace

Příspěvekod vovi v 11 dub 2011 19:49

Ale on přece o změně na zelenou nepsal - to byl můj dotaz, jestli se to takhle chová.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Výdrž navigace

Příspěvekod Lakva v 11 dub 2011 20:07

A jo, sakra!
Kluci moc se omlouvám, dneska mám postřeh, že by mě želva obehrála ve skořápkách... :oops:
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Výdrž navigace

Příspěvekod vovi v 11 dub 2011 20:29

A najednou frrrnk - a želvy jsou pryč!!! :lol: :lol: :lol:
Znáš, ne?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Výdrž navigace

Příspěvekod Lakva v 11 dub 2011 22:16

No... přesně ten jsem měl na mysli...
Chtěl jsem původně napsat, že bych dneska neměl chodit želvy pást, ale obával jsem se, že by to nikdo nepochopil...
...což jen dokazuje, že bych asi už měl sklapnout a zalehnout...
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Předchozí

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron