Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

5" GPS NAVIGACE

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: 5" GPS NAVIGACE

Příspěvekod carlos999 v 03 dub 2011 20:33

tak já používám nabíječku od motoroly razr na Mio moov 360 a funguje to jak bych to měl připojený v autě
MIO MOOV 360
carlos999
 
Příspěvky: 24
Registrován: 04 říj 2009 22:11

Re: 5" GPS NAVIGACE

Příspěvekod tomasii v 03 dub 2011 21:17

No asi se k příčině bez servisu nedobereme. Pokud by došlo k hardwarové závadě interface k PC, tak to bych chápal, protože přes stejný konektor jde i napájení. Pokud je vše v jednom čipu, tak i bych chápal, že nejede celá navigace. Pokud je interface zvlášť, tak nechápu, proč by přestala navigace jít (tedy pokud by neodešlo všechno). Pak by ale neměl pomoci unlock z karty, ale jen vyhození celé navigace.

To jsem chtěl svým příspěvkem vyjádřit.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: 5" GPS NAVIGACE

Příspěvekod Mio-Treo.info v 03 dub 2011 23:09

vovi píše:.....
A kromě toho stačí blbě kabel ohnout nebo trochu silou zacvičit s konektorem při manipulaci a vůbec bych se při rozměrech a vzdálenostech kontaktů nedivil, kdyby přitom došlo k nějakému zkratu.


Vojto, po mé osobní zkušenosti bych řekl, že na tom něco bude - když se můj "číňan" vydal na cestu dolů ze stolu, byl připojen k PC (právě o onen kablík jsem nechtěně zavadil, když jsem se ohýbal pod stůl) a pádem došlo i k vytažení kabelu z navigace a jelikož to byl pohyb celkem rychlý, klidně tam mohlo k nějakému zkratu při překřížení kontaktů dojít Obrázek Navigace následně na nic neragovala (zapnutí, reset, připojení k PC), šlo pouze nabíjení Obrázek Již jsem ji považoval za odepsanou, když mě napadlo ještě zkusit nahrát znovu firmware - nakopíroval jsem potřebné soubory na kartu, šoupnul ji do navigace, zkusil ji zapnout - a nic, zkusil jsem reset - a zase nic Obrázek Pak jsem navi připojil na nabíječku, hned se rozjelo flashování a za pár minut byla kompletní resuscitace zdárně dokončena Obrázek

_______________________________________________

2 Martin49:

Zatím bych opravdu neházel flintu do žita - chce to jen sehnat správný firmware a zkusit ho flashnout Obrázek
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: 5" GPS NAVIGACE

Příspěvekod Martin49 v 04 dub 2011 07:35

To je pěkná rada, ale navigace nemá žádný štítek, tak nevím kde bych správný firmware sehnal ?
Toto jediné co o ní vím:
VELKÁ 5" GPS NAVIGACE s dotykovým LCD
!!! operační systém Windows CE 6.0 !!!
nové rozšířené menu a funkce
Office (Word, Excel, Power Point, Pdf ...)
software iGO 8.3 česky + mapy ČR, Evropy a světa !
MP3, MP4, TXT, FM Transmitter, Hry, Kalkulátor, Flash
Jako vánoční dárek možno odeslat službou EMS - doprava do 24 hodin !!!

Technická data :
CPU : Centrality Atlas 500MHz
GPS modul : SiRF ATLAS IV
Operační paměť přístroje: 64 MB
Displej : 5" TFT True Color dotykové LCD 16:9 rozlišení 480x272
Oper. systém : Windows CE 6.0 !!! – Explorer pro přepnutí do Windows
Rozměra přístroje : 138 x 88 x 14
Slot pro kartu : SD karty až 8GB
Video formáty : WMV, AVI, ASF, MPEG4 (DivX)
Audio formáty : WMA, MP3, WAV
Podpora obrázků : JPG, GIF, BMP, PNG
E-Book : čtení dokumentů TXT
Předinstalované hry, kalkulačka, převod jednotek atd.
FM-Transmitter : Stereo zvuk z navigace naladíte na autorádiu
USB připojení k PC
Audio výstup 2,5mm jack pro sluchátka
Studený start : do 30 vteřin !!!
AV IN pomocí kterého lze připojit např. couvací kameru
aktualizace polohy : jedenkrát za 1 sec
GPS přesnost : < 10 m, 95% rychlosti
Menu přístroje : česky, anglicky, francouzsky, německy, italsky, španělky, polsky, rumunsky, řecky, holandsky, rusky
Martin49
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 dub 2011 08:49

Re: 5" GPS NAVIGACE

Příspěvekod vovi v 04 dub 2011 09:15

Podle stylu popisu parametrů je to "klasika" z www.dealextreme.com ... zkus si ji tam v oddělení GPS Gadgets najít a hoď sem odkaz (nebo alespoň číslo SKU....). Pak se ukáže, jestli tu není majitel stejného nebo podobného stroje a hledání FW bude snazší.
Zajímalo by mě, z jakého zdroje je - na předešlou otázku jsi neodpověděl. Pokud skutečně pochází z Aukra (a tomu nasvědčuje i otrocký překlad parametrů), pak bych na tvém místě neváhal a domáhal se nápravy u prodejce. Pokud je přímo z Dealextreme, pak aspoň budeš mít jednodušší hledání SKU ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: 5" GPS NAVIGACE

Příspěvekod Martin49 v 04 dub 2011 11:27

Tak jsem jí našel:
Kód: Vybrat vše
http://www.dealextreme.com/p/lh2000-5-0-lcd-windows-ce-6-0-core-533mhz-gps-navigator-with-usa-maps-2gb-sd-card-51323

ale ta moje na sobě nemá jediný nápis, tak nevím kde jí ten prodejce sehnal.
Z AUKRA je, ale už je to dva roky a prodejce mlčí, stejně už by na reklanaci bylo pozdě, ale čekal jsem od něho alespoň radu.
Baterie je dobrá, po nabití vydrží cca 2 hodiny.
Po připojení k PC "Zařízení USB nebylo rozpoznáno", navigace se dobíjí
při resetu bez karty se zobrazí: No SD/MMC cart inserted...
po vložení karty se zobrazí: Update done
Martin49
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 dub 2011 08:49

Předchozí

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron