Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

5.0" GPS čína - nejde zapnout.

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

5.0" GPS čína - nejde zapnout.

Příspěvekod profano v 27 bře 2011 15:29

Navigace bez problémů běžela půl roku. Přinesu ji domů z auta, za týden ji chci zapnout a nic. Tak jsem ji připojil na nabíječku, baterie po chvíli nabitá (zelená LED). Zapnu a zase nic, reset taky nic, připojení K PC a mrtvo. Odpojil bych baterku ale nevím jak se k ní dostat. :cry:
profano
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 dub 2009 14:07

Re: 5.0" GPS čína - nejde zapnout.

Příspěvekod profano v 28 bře 2011 06:00

Tak jsem ji rozmontoval. Jde to naprosto jednoduše. Ostrým nožem se odstraní stříbrné boky pod kterými jsou na každé straně 3 šroubky. Odpojil a připojil jsem aku a už šla zapnout. :D
profano
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 dub 2009 14:07

Re: 5.0" GPS čína - nejde zapnout.

Příspěvekod caco v 28 bře 2011 07:40

Tak presne,toto zvyknu urobiť navigácie ked dlhšie nejdu. Ja som tak rozbehal Dynavix z Mountfieldu, nešla a nik nevedel čo s ňou, ja som odpojil baterku a pripol a navigácia išla. Predtým sa nedala ani nabiť, nič, nereaagovala vobec.
caco
 
Příspěvky: 111
Registrován: 12 led 2011 11:23
Bydliště: Trenčín


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků