Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAITECH G1043

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

NAITECH G1043

Příspěvekod reeprich v 18 úno 2011 11:09

Dostala se mi od známého do ruky tato navigace http://www.mironet.cz/navigace-naitech-g1043--43quottft-touchscreen--sdmmc--1gb+dp110026/ s nevratně poškozenými soubory na SD kartě. Bohužel ji nějak nemohu donutit k připojení přes ActiveSync, stále se připojuje jen jako MassStorage. Jediný souborový manažer který se mi povedlo z karty spustit je FilemanCE... ten mi ale nezobrazí případné skryté složky..
Ve složce Windows v interní paměti je aplikace control.exe, pomocí které se dostanu k nastavením winCE, bohužel pro "PC Connection" je zde uvedeno pouze "MStar USB Connection".
Pokud má někdo nápad jak odemknout tuto navigaci nebo mě může nasměrovat na správný postup budu vděčný.. Mám docela slušné zkušenosti s navigacemi typu Mio, GoClever apod.. stejně tak s Smartphony na Winmobile, ale tady jsem se nějak "zasekl" :(

Připadně pokud by nějaká dobrá duše měla možnost uploadnout někam image SD karty pro tuto navigaci (i bez mapových podkladů) bylo by to asi nejlepší řešení..

Díky..
reeprich
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2011 10:44

Re: NAITECH G1043

Příspěvekod Ivo K v 18 úno 2011 11:21

Když dokážeš v navigaci spustit FilemanCE, tak musí jít spustit i TotalCommander, aby jsi se dostal ve Woknech ke všem souborů. ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: NAITECH G1043

Příspěvekod reeprich v 18 úno 2011 16:59

Ano tohle jsem nakonec vyřešil.. byla potřeba verze Total Commander 2.52 beta 3. Uz se mi i povedlo nejakym zpusobem dopracovat k zprovozneni iGo 8.3.x a TomTom-u...
Jen u iGO mam problem s mapovymi podklady.. pouzivam NAVTEQ 2010.Q1 a po spusteni cela GPS "zatuhne" - vim ze to snad vytvari databazi, ale prece jen po pul hodine se stale nic nedeje,... Pri spusteni bez map iGO nabiha ale pochopitelne hlasi chybejici mapy...
reeprich
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2011 10:44

Re: NAITECH G1043

Příspěvekod tomasii v 19 úno 2011 01:00

Zkus spouštět navi třeba jen s jednou mapou bez poi, dat, branding a s jedním lang a bez, nebo s minimálním sys.txt. Teprve pak přihrávej další. Já měl poškozený jeden soubor poi a Mio padalo bez jakéhokoliv varování s vysvětlující hláškou o chybějícím souboru iGO.dat ...
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: NAITECH G1043

Příspěvekod reeprich v 19 úno 2011 01:06

Nakonec vše vyřešeno - upraveny sys.txt kvuli rozliseni, a opravdu byl problem v databazi .poi...
Kouzelna je ovsem reakce prodejce - Mironet, ktery doporucil se obratit na dovozce jehoz odpoved na dotaz kde stahnout image SD byla "lakonicka" -
Kód: Vybrat vše
 http://www.ulozto.cz
a tam hledejte IGO8 :o
reeprich
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2011 10:44


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků