Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod jojo v 18 bře 2011 11:48

On to totiz pise tak ako sa mu to zobrazuje v PNA- cinapreklad CZ alebo SK.
Je tam narizeni a dalej draha GPS kde mu to ukazuje a je moznost zadat lubovolnu cestu ku spusteniu programu napr GPS teda iGO8.exe.
Treba klepnut na ten nandflash a potom sa tam zobrazia dalsie moznosti az kym neurci klepnutim moznost startovacieho programu xxx.exe
Alebo nech to skusi dat do wince modu a odstartovat. Moze tam mat nieco uz posahane a tak potom nech urobi flash firmware.
jojo
 
Příspěvky: 65
Registrován: 22 črc 2009 18:32

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod hujerr11 v 18 bře 2011 13:33

Dobry den omlouvam se vsem tem kterimi nerozumi, asi neumim dobre popsat problem.Jeste jednou to zkusim, kdyz zapnu navigaci tak se mi objevi ruzne ikony Gps. Tv,Video atd. Kdyz se chci dostat do Gps navigace tak mi to napise ze software neni nalezene. Kdyz otevru Windows a kliknu na Nand Flash tak je tam nainstalovane Igo 8.Je mi jasne ze jsem chybu udelal ja ale nevim jakou . DEKUJI VSEM ZA RADU A TRPELIVOST.
hujerr11
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 led 2011 21:10

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod hladik2 v 18 bře 2011 13:58

Některé číny z aukra opravdu mají češtinu překládanou ve vypatlátoru .Google to přeloží často lépe.Hrůza když čech musí luštit čínskou češtinu :mrgreen:
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod tomasii v 18 bře 2011 14:48

A když vlezeš do té flashky, můžeš iGO8 spustit poklepem na iGO8.exe (předpokládám, že se jedná o iGO8 a ne o iGO 8)?
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod hujerr11 v 18 bře 2011 21:27

Dekuji vsem za rady uz jsem z toho bezradny a zkusil bych to tovarni nastaveni ale nevim jak postupovat u teto navigace 7.0" GPS Navi stahnul jsem to na kartu ale jak dal nevim navigace na to nereaguje.
hujerr11
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 led 2011 21:10

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod tomasii v 19 bře 2011 12:18

Píšeš "Kdyz otevru Windows a kliknu na Nand Flash tak je tam nainstalovane Igo 8." Zkusil jsi v té flashce iGO8 spustit poklepem na iGO8.exe? Tak můžeš eliminovat problém nalinkování spouštění na exe soubor. :idea:

Co se týká té vypatlané češtiny, tak jsem dal do
Kód: Vybrat vše
http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=64&t=1784&start=10#p62763
smysluplnější překlad do češtiny. Sice je to pro trochu jinou navigaci, ale jako inspirace to může sloužit. Už tam nejsou dělostřelecká cvičení a nálety. :lol:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod jojo v 20 bře 2011 18:21

Tam ten preklad je celkom slusny okrem zopar veci. Ale podme na to!!
Najdes nariadenia draha GPS a tam potom mas hore nandflash /a pod tym SDMMC/ ak je zastrcena SD karta
Vpravo "x" a celkom dole dve okienka "dozadu" a "draha GPS"
Klepnes raz mozno dvakrat na nandflash a zobrazo sa ti asi iGO8/. Klepnes na iGO8/ a zobrazi sa ti asi iGO8.exe a pripadne BTSWITCH.exe.
klepnes na iGO8.EXE vysvieti sa potom na spodne okienko "draha GPS" a budes tam mat
Vybrana draha GPS je /NandFlash/iGO8/Igo8.exe pozor tu moze byt aj povodna draha takze iny napis
pod tym dalsi napis
Pozor: navigacny software musi skoncit ".exe"
Dalsi napis
Urcite zmenit v nasledujouci drahu?
Napis
/NandFlash/iGO8/iGO8.exe

Dole mas dve okienka jedno s "v" a druhe s "x"
Klepnes na "v"
a napis bude
Vybrana drahe je:
/NandFlash/iGO8/IGO8.exe
Pozor: navigacny software musi skoncit ".exe"

Potom sa len okienkami "x" vratis naspat alebo si skontrolujes napr okienkom "DrahaGPS" ci sa ti zmenila draha.
Po klepnuti na tu ikonu auta sa ti spusti navigacia.
Poznamka lomitka"/" su obratene
Hadam je to uz napisane zrozumitelne.
jojo
 
Příspěvky: 65
Registrován: 22 črc 2009 18:32

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod oltcit v 20 bře 2011 19:41

Odbocim od tematu,mam dotaz na prakticke skusenosti s touto navi.Chcem uz nieco kupit s podobnymi parametrami,tak hladam informacie.Je mozne ich tu prezentovat? Dakujem.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod Beran v 31 bře 2011 23:43

mám problém s touhle navigací najednou mám displej jako kdyby měl jen 8 barev no prostě hnus neporadí někdo co se stím dá dělat ? v nastavení jsem nic nenašel :cry:
Beran
 
Příspěvky: 8
Registrován: 31 bře 2011 22:22

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod jojo v 01 dub 2011 11:48

Najskor skusit RESET.
jojo
 
Příspěvky: 65
Registrován: 22 črc 2009 18:32

PředchozíDalší

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků