Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod randdaf v 11 led 2011 13:52

:D :D :D Zdravím, tak se mi dnes od prodejce podařilo stáhnout originál firmware (nikde na netu nejde najít) pro tuto čínskou navigaci: :D :D :D

7.0" GPS Navigation System DVB-T Bluetooth 2GB With IGO Map 24 Languages WINCE6.0

CPU: Centrality Atlas IV 500MHZ Processor
GPS module: SiRF ATLAS IV Inside
SDRAM: 128M

Memory: Built in 2GB, support SD card up to 8GB TF extended
Fingertip Touchscreen: Yes
Display: 7.0" TFT 16:9 True Color LCD Touch Screen
Choose 2D or 3D Map: Yes
Antenna: Built-in patch
Dimensions: 196 x 134 x 21mm

Card slot: MMC/SD card
TV: Support DVB-T MPEG2
Bluetooth
AV in

Video Formats: RM, RMVB WMV, AVI, ASF
Audio Formats: WMA, MP3, WAV
Picture Browse: JPG, GIF, BMP, PNG
E-book: Read txt



12710438343.jpg


12710438341.jpg


12710438340.jpg


takže pokud by se někomu, tak jako mi zásahem do registru, podařilo si tuto navigaci zablokovat, tak pomocí tohoto originálního firmware ji zase obnovíte :D

POZOR FIRMWARE je jen pro navigaci APICAL 7.0" GPS s DVB-T atd. viz. foto výše
Postup:
Instrukce:
1. formát váš TF karta
2. rozepnout přílohu a kopii je na TF kartu
3. zásuvka TF karta do GPS
4. vystartovat GPS
5. udělal

Instructions:
1. format your TF card
2. unzip the attachment and copy them onto the TF card
3. plug TF card into GPS
4. start up the GPS
5. done

firmware zde:
tak bohužel soubor se mi zde pro jeho velikost 35mb nepodařilo přiložit. :o Pokud někdo bude mít zájem tak pisněte. Nebo jej někde upladnu a umístím sem odkaz ke stažení.
TAK TADY TO MÁTE TO FIRMWARE NA RAPIDSHARE.COM
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/442324378/firmware.rar



bluetooth manager pro tuto navigaci:
BthManager2.11_eval_ARM_WINCE6.zip


A další možnosti:
Jinak lze původní IGO8 nahradit PRIMO, tak že z původní složky IGO8 vše smažate a nahrajete do této složky vše z PRIMO a spouštěcí soubor je třeba přejmenovat na igo8.exe. Pak se bude PRIMO spouštět z menu navigace.

Nebo lze mít obě navigace IGO8 originál a PRIMO na SD kartě, pak jsou dvě možnosti, buď zásahem do registru změnit cestu souboru IGO8.exe na novou primo.exe, takže z menu se bude spouštět PRIMO a z Win CE pak můžete spuštět IGO8 nebo druhá možnost z menu spouštět IGO8 a z Win CE pak Primo
:D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
randdaf
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 led 2011 20:22

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod hujerr11 v 14 bře 2011 18:12

Dobry den mam takovy problem taky jsem si koupil tuto navigaci a chtel jsem na ni zkusit Igo Primo tak jsem si to nahral na kartu neslo to zpustit to mi ani tak nevadilo protoze jsem amater a moc tomu nerozumim. Co je ale horsiho nejde mi uz zpustit Igo 8 ktere mam zkopirovane primo v navigaci hledam to vsude na netu a uz si nevim rady. Kdy z chci zpustit navigaci tak mi to napise K žádosti se nepodařilo spustit minule. Přejete si resetovat do továrního nastavení a ztratit všechny své skladby a nastavení POI Je to doslovny preklad . Restartuju to a nic. Jestli mi nekdo poradibudu moc rad ale predem rikam ze jsem amater . tak predem dekuji.
hujerr11
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 led 2011 21:10

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod jojo v 16 bře 2011 13:48

Na tomto PNA sa da urcit cesta k navigacii cez Nariadenie-Draha GPS,
jojo
 
Příspěvky: 65
Registrován: 22 črc 2009 18:32

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod hujerr11 v 16 bře 2011 16:18

To ja nastavim a napise mi to žádosti se nepodařilo spustit minule. Přejete si resetovat do továrního nastavení a ztratit všechny své skladby a nastavení. Ja dam ano tak to restartuje a pise to sami znovu i kdyz dam ne tak to restartuje a navigace nenabehne jinak vsechno funguje.
hujerr11
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 led 2011 21:10

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod vovi v 16 bře 2011 16:50

Vedle IGO.EXE by měl při pádu vzniknout soubor CRASH.TXT. Ten smaž, k tomu ještě smázni složku SAVE a pak to pusť znovu. Alespoň jednou by se to mělo dostat dál...
Pokud používáš SYS.TXT, tak si ho zazálohuj a dej ho ze šochtle taky pryč - možná se tam nějaké nastavení nepohodne s tvým HW a proto to padá.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod jojo v 16 bře 2011 19:16

Skus to spustit cez windows mod. Ak to ide tak je nieco spatne v shell.ini. Mas tam SD kartu pri zmene spustania?
jojo
 
Příspěvky: 65
Registrován: 22 črc 2009 18:32

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod hujerr11 v 16 bře 2011 21:16

Ted uz si stim nevim vubec rady cele IGO jsem stahnul do pocitace v navigaci vymazal pak jsem ho zkopiroval zpet a pres to narizeni nejde nastavitjako drahu gps v nand flash je normalne naistalovano ale vnarizeni drahy gps se neukaze.
hujerr11
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 led 2011 21:10

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod tomasii v 17 bře 2011 20:37

@hujerr11: co znamená část věty "...a pres to narizeni nejde nastavitjako drahu gps v nand flash je normalne naistalovano ale vnarizeni drahy gps se neukaze."

Jaké nařízení myslíš a jakou dráhu nastavuješ???
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod hujerr11 v 17 bře 2011 21:03

Kdyz zapnu navigaci tak v menu je narizeni v tom narizeni je draha gps kliknu na to a objevi se Nand Flash a pred tim se mi tam objevovalo natavena draha Igo 8 exe ted uz tam neni nic a pritom ve Windows kdyz zmacknu Nand Flash tak se tam Igo 8 objevi a ta veta se objevovala kdyz jsem zmacknul Gps ted uz se mi tam objevujese mi tam objevuje Gps software neni nalezene. Jsem z toho zmatenej a jsem vdecny za kazdou radu. dekuji.
hujerr11
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 led 2011 21:10

Re: Original Firmware pro číňana 7.0" GPS Navi with DVB-T

Příspěvekod amatér v 17 bře 2011 23:41

@ hujerr11
Hned na začátku, chci předeslat, že nemám snahu někoho zesměšnit, ale pouze reaguji na tvé poslední dva příspěvky.
Pokud jsi cizinec, napiš svůj dotaz ve svém jazyce, použití google translatoru pak není problém.
Pokud jsi Čech, obávám se, že na takto formulované dotazy se ti dostane kýžené odpovědi, nebo rady.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Další

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků