Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GPS čína - po upravě registru už nejede

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

GPS čína - po upravě registru už nejede

Příspěvekod randdaf v 09 led 2011 23:52

Ahoj, take jsem zakoupil činskou navigaci. Nahrál si na sd kartu igo primo a vše bylo OK akorát že jsem jí musel spouštět z win Ce místo přímo z dodaného menu. A z plochy ve win mi vždy zástupce na primo po restartu zmizel. Dnes jsem zde četl, že když upravím v registru cestu desktopu na kartu tak už zástupci neboudou mizet. Tak jsem to provedl a teď už mi nechce navigace najet vůbec, ani do jejich menu ani do win ce. S PC se mi spojí jen jako usb disky, přes activesync mi jí nenajde.Na jednom disku je jen původni IGO8 a složka system a druhý se tváří jako nenaformatovaný disk Poradí někdo jak bych se dostal zpět do win ce abych mohl upravit registr zpět tak jak byl?
randdaf
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 led 2011 20:22

Re: GPS čína - po upravě registru už nejede

Příspěvekod tomasii v 10 led 2011 00:08

Máš nastavený ActiveSync a ne MassStorage?
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: GPS čína - po upravě registru už nejede

Příspěvekod randdaf v 10 led 2011 08:33

Právě v tom nastavení vidím problém, jelikož v navigaci bylo před úpravou registru nastaveno MassStorage. Úpravu registru jsem prováděl přímo v navigaci ve win Ce pomocí TaskMgr, sice jsem provedl zálohu registru a pak upravil onu položku z Desktop=Windows\Desktop na Desktop=ResidentFlash\Desktop No a po restartu už navigace nenajede, system jakoby nastartuje a zůstane stát. Podle mě nemuže najít právě ty zástupce z desktopu kde bylo i spouštění menu navigace. Nejde nic dělat ani přenastavit připojení na ActiveSync. Když připojím navigaci k PC tak ActiveSync ji nepřipojí. Je připojená jen jako MassStorage. Tím pádem se nedostanu ke složkám win Ce. Je nějaká možnost bootnout navi přímo s karty sd a zde upravit registr zpět?
randdaf
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 led 2011 20:22

Re: GPS čína - po upravě registru už nejede

Příspěvekod randdaf v 10 led 2011 14:54

Ahoj lidi tak nevím, jestli mi někdo dokáže poradit jak obnovit ty registry
Ještě zde přikládám odkaz na navigaci kterou mám a bloknul jsem si jí zásahem do registru.

Kód: Vybrat vše
http://www.pandawill.com/70-gps-navigation-system-dvbt-bluetooth-2gb-with-igo-map-24-languages-wince60_p35274.html


Kdyby jste měl někdo nějakou radu (tedy krom toho, že ji mám hodit do koše nebo z okna) pls. pisněte.
Díky
randdaf
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 led 2011 20:22

Re: GPS čína - po upravě registru už nejede

Příspěvekod Zubr123 v 10 led 2011 18:11

V tomto případě pomůže asi jedině přehrání FW. Obvykle se to provádí tak, že si stáhneš soubory pro update a nahraješ je na čistou kartu. Karta se zasune do navigace a provede se restart. Po zobrazení update menu se v něm pohybuje tlačítkem ON.
Problém je najít správnou verzi FW pro konkrétní Navi. Začni dotazem u prodejce.
TomTom One, Navigon 4310 + iGO8, Primo, TomTom, SmartMaps
Zubr123
 
Příspěvky: 105
Registrován: 11 srp 2009 07:59


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron