Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

2 DIN navigace do auta problem

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

2 DIN navigace do auta problem

Příspěvekod koubajz v 06 led 2011 17:54

Ahoj,mam problem se svou 2 DIN autonavigaci.Uz druhy den se pokousim nahrat IGO Primo na mou micro SD kartu a spustit ji v navigaci a stale se nedari.Nedari se mi ani dostat pres PC do radia,jen naprimo pres totalcomandera z karty,ale win jsou v cinstine:).Mohl by nekdo popsat popis instalace navigace IGO Primo na kartu krok po kroku?Uz jsem zkousel vsechny navody z tohoto webu a nic mi nejede.Mam tuhle navigaci:
Kód: Vybrat vše
 http://www.lightinthebox.com/6-2--Digital-Touch-Screen-2-Din-Car-DVD-Player-GPS-DVB-T-Bluetooth-Ipod-RDS-Steering-Wheel-Control-SZC6118-_p152518.html#review
koubajz
 
Příspěvky: 1
Registrován: 05 led 2011 19:21

Re: 2 DIN navigace do auta problem

Příspěvekod kedisek v 12 bře 2011 20:47

ahoj zkus toto zrovna také hledám navigaci pro známého ten tam má IGO funkční ale chtěl by TomTom je na něj zviklej.
tenhle návod není česky ale sad ti to pomůže popisuje tam snad vše co může nastat ale nezaručím ti že ti to půjde na tvoje konkrétní zařízení.
Kód: Vybrat vše
http://www.navitotal.com/forums/showthread.php?909-Double-din-2Din-GPS-How-to-install-thread
kedisek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 lis 2009 00:04

Re: 2 DIN navigace do auta problem

Příspěvekod kamenek10 v 16 říj 2011 10:51

ja mam taky 2din multi zariadenie a igo mi islo v pohode.musel som ale spustaci subor premenovat na nwdsoftware.exe
ak chces instalovat navigaciu ako navigon,sygic,tomtom a niektore ine, musis "odomknut"system cez --mortscript.
kamenek10
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 říj 2011 10:31


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků