Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Chtěl bych číňanka, ale nemůžu se rozhodnout jakého :)

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Chtěl bych číňanka, ale nemůžu se rozhodnout jakého :)

Příspěvekod Rengen v 06 led 2011 14:46

Zdravíčko,

jsem tu mezi vámi nový, ale už jsem tu strávil několik hodin pročítáním různých témat o čínských navigacích z dealextreme.com.
Chtěl bych si také jednu pořídit, nemůžu se však rozhodnout kterou. O cenu zase až tolik nejde (rád bych se však vešel do 110 USD), ale rád bych aby měla následující:

- alespoň 5"
- BT a FM Transmitter
- aby se dala jednoduchým způsobem unlocknout... nechci tam mít ten jejich laucher, chci z toho mít normál Windows CE
- aby neměla nějaké zjevné vady, které ostatní čínské navigace nemají (např. příliš krátký napájecí kabel do auta, baterka co vydrží 35 minut atp.

Na ostatních parametrech nezáleží, jsem si vědom že každá krabička má i nějaké ty nevýhody, ale za ty prachy mě to tolik nepálí.

Můžete mi prosím pomoci s výběrem? Vy zasvěcení se v tom guláši určitě orientujete lépe :)

Předem díky :)
Rengen
Rengen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 led 2011 14:37

Re: Chtěl bych číňanka, ale nemůžu se rozhodnout jakého :)

Příspěvekod Lakva v 07 led 2011 10:27

Mám a mohu doporučit SKU39748. Má všechno co požaduješ (mě osobně chybí k dokonalosti jen TMC, ale navi je oficiálně přítelkyně a TMC mám na HD).
Locknuté to vlastně není, i když to má vlastní launcher - navigační aplikace je celá na kartě a cesta k ní se dá nastavit přímo v laucheru (nebo je v textovém souborku v rootu karty a pak se nemusí nic nastavovat) a z launcheru se taky dá dostat do běžného WinCE prostředí.
Skrytý je jen adresář Resident Flash2, ve kterém jsou ostatní aplikace dostupné z launcheru. Ale to má pokud vím úplně každá čína.

P.S.: Ještě bych asi měl upozornit, že držák neumožňuje otáčení krabičky podle osy kolmé k displeji. To ale není velký problém, držák má 2 stupně volnosti.
A tohle konkrétní SKU má americký adaptér do zdi a v originálu iGo 8 s US mapami (ale Primo s Čechama tam jde v pohodě ;-) )
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Chtěl bych číňanka, ale nemůžu se rozhodnout jakého :)

Příspěvekod lulu v 07 led 2011 22:53

No a pokud chceš plochu tak v registrech HKLM\init\Launch50 změníš YFLoader.exe na explorer.exe (samozřejmě se to menu může jmenovat i jinak než YFLoader.exe)
a aby zástupci programů zůstali na ploše i po restartu navigace nastavíš cestu na flashdisk (i flashdisk se může jmenovat i jinak než ResidentFlash)
HKLM\System\Explorer\Shell Folders
Desktop=\ResidentFlash\Desktop
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

Re: Chtěl bych číňanka, ale nemůžu se rozhodnout jakého :)

Příspěvekod Rengen v 08 led 2011 17:47

Nakonec jsem si tedy objednal SKU39748 :)

Díky za rady :)
Rengen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 led 2011 14:37


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků