Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

MiniHT G401

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

MiniHT G401

Příspěvekod pano v 03 pro 2010 15:46

Zakládám téma pro všechny majitele nebo potenciální majitele navigací miniHT. Já konkrétně mám 4,3" miniHT G401. Běžně na ní používám soft iGo8 v8.3.2, který byl součástí balení od prodejce. V současné době jsem ale rozchodil také iGo Primo. Po počátečním problému s připojením na satelity, kdy navigace pouze hlásila "Autodetekce přijímače GPS", to už chodí. Pomohl zápis do sys.txt, kde mám pouze tyto instrukce:

[rawdisplay]
screen_x=480
screen_y=272

[gps]
port=1
bauds=57600
set_messages=0

Naprosto shodné instrukce jsem použil i do iGo8 a tím vyřešil drobný problém, kdy při automatickém spuštění iGo8 po zapnutí přístroje byl také často problém s navázáním spojení se satelity. Většinou jsem musel nejříve v menu přístroje "GPS info" nechat navázat spojení a až potom spustit iGo8. Teď je to OK

Jinak naše co se týká oficiálního výrobce navigace miniHT G401, tak se pravděpodobně jedná o firmu Hangtai. Viz:
Kód: Vybrat vše
http://www.hkhangtai.net/doce/Product1.asp?pid=361

Pokud někdo máte k této navigaci nějaké zajímavé rady, tipy, návody apod. Budu rád když je dáte do placu.
pano
 
Příspěvky: 1
Registrován: 02 pro 2010 13:45

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron