Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

5"china GPS -už nenaběhne-brick??POMOC PROSIM

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

5"china GPS -už nenaběhne-brick??POMOC PROSIM

Příspěvekod lopata.michal v 20 zář 2010 19:59

Zdravím všechny členy fora,
obracím se na vás s prosbou.Mám půjčenou na otestování china (noname) navigaci s 5" LCD a Windows CE 6.0 - vzhledem je naprosto totožná s tímto modelem
Obrázek
Do navigace jsem zkoušel nahrát MioPOcket 4.0 na SD kartu.Vše proběhlo v pořádku,navigace s MioPocket bez problémů fungovala.Jak jsem se však začal šťourat v nastavení MioPOcketu,omylem jsem zatrhnul nabídku "disable autostart" nebo tak něco a proběhl restart GPSky.Poté však už navigace nenaběhla,zůstala viset na úvodní loadovací obrazovce a dál se nehne.Nepomůže ani když vytáhnu kartu.Prosím vás tímto o pomoc,jsem z toho celkem zoufalý a všem předem děkuju za rady :cry:
lopata.michal
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 zář 2010 18:58

Re: 5"china GPS -už nenaběhne-brick??POMOC PROSIM

Příspěvekod kajapro v 26 zář 2010 10:03

No to je hezké,ja měl něco podobnýho.Ale asi to bude chtít přehrát fw té navigace.Ale musíš najít ten správný(musí souhlasit verze Win,kapacita vnitřní paměti a kapacita operační paměti)pokud máš wince6 ,4gb pamět a 128ram tak mam fw v PC kterým se mi to povedlo rozběhat.Jako uvodní obrazovku mam žlutýho tereňáka a velkej napis GPS.
Sencor SCD 9304 GPS
iGO8 v.8.3.4.102680
Uživatelský avatar
kajapro
 
Příspěvky: 62
Registrován: 11 dub 2009 10:29
Bydliště: Terezín

Re: 5"china GPS -už nenaběhne-brick??POMOC PROSIM

Příspěvekod Mohykan v 26 zář 2010 19:11

Kdybys byl od te dobroty, mne by tento fw pomohl, dekuji predem dobry muzi :)
Mohykan
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 zář 2010 19:09

Re: 5"china GPS -už nenaběhne-brick??POMOC PROSIM

Příspěvekod lulu v 27 zář 2010 16:11

Here is the Latest Firmware for 4.3 Inch & 5.0 Inch GPS Navigators with FM Transmitter + Bluetooth
Kód: Vybrat vše
http://www.dealextreme.com/forums/Forums.dx/Forum.23569~threadid.411343


To use the firmware:
Kód: Vybrat vše
http://www.mediafire.com/?dnzoxztthun

Make sure your battery is fully charged and the GPS is plugged in to the power supply.
Take the SD card out of the GPS and copy the firmware to the root directory of the SD card using a card reader.
Put the SD card back in the GPS and reset the unit.
You should see several updating prompts.
Once the firmware has been updated, delete the contents of the archive from the SD root directory or it will update again the next time you reset the unit.
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

Re: 5"china GPS -už nenaběhne-brick??POMOC PROSIM

Příspěvekod lopata.michal v 20 říj 2010 16:26

Zdravím,díky za odpovědi.Zkoušel jsem nahrát ten nový FW-na SD kartu jsem zkopíroval oba soubory,vložil do navigace,restartoval a nic...můžete mi prosím někdo poradit co s tím?

V příloze je obrázek,jak ta navigace vč menu vypadá,tak třeba někdo bude vědět jakej firmware a jak ho tam nahrát.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
lopata.michal
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 zář 2010 18:58

Re: 5"china GPS -už nenaběhne-brick??POMOC PROSIM

Příspěvekod lopata.michal v 08 lis 2010 21:06

Nevíte opravdu nikdo,co s tím?Nebo kde bych alespoň našel firmware pro tuto GPS?
lopata.michal
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 zář 2010 18:58

Re: 5"china GPS -už nenaběhne-brick??POMOC PROSIM

Příspěvekod georgesandall v 21 pro 2010 17:55

Japak už jsi to rozběhl? Já mám ty samou (včetně menu) s 6" lcd a pokud ještě potřebuješ, možná bych věděl, co s tím. Prozatím posílám návod:
Info o update Firmware:


Při aktualizaci přístroje musí být GPS napájen ze síťové nabíječky na 230V nebo z autonabíječky na 12V!!!

1.Soubrory ze složky Firmware nakopírovat na micro sd kartu.
2.Vložit micro sd kartu do GPS a poté přístroj zapnout.
3.Tlačítkem pro zapnutí a vypnutí přístroje (je umístěno na horním hřbetu přístroje)se ovládá menu Firmware programu.
Krátké stisknutí výběr požadovaného úkonu a při delším přidržení tlačítka se aktivuje zvolená položka.
4.Tlačítkem tedy zvolíme položku č.5 (UPDATE ALL - AKTUALIZOVAT VŠE).
5.Po krátké aktualizaci se zobrazí kalibrace obrazovky.Tu provedeme kliknutím na střed křížku,který je zobrazen nejdříve uprostěd obrazovky a postupně ve všech čtyřech rozích.
6.Dále kliknout na položku OK (pro pokračování aktualizace).
7.Dále kliknout na položku OK (Restart systém).
8.Vyjmout z přístroje micro sd kartu jinak se bude neustále načítat menu Firmware programu z micro sd karty!!!
9.Gratuluji právě máte aktualizován Firmware vaši GPS.
10.Pokud jste se řídil instrukcema GPS je opět funkční.
Uživatelský avatar
georgesandall
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 pro 2010 10:38


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron