Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

MioPocket

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

MioPocket

Příspěvekod rkhl v 08 zář 2010 15:41

Zdravím, mám NoName GPS s wince5
Kód: Vybrat vše
http://aukro.cz/show_item.php?item=1196568201
a tak jsem zkoušel, co vydrží a nainstaloval jsem do ní MioPocket 4.0. Funkčně to bylo v pořádku, windows i vše okolo pracovalo. Po vyjmutí karty jsem se po znovu zapnutí GPS dostal zpět k obyčejnému menu, které je obsaženo v navigaci.
Můj problém je, že ji nyní nemohu nijak vypnout power tlačítkem, kterým to dříve šlo. Zapnout jde, vypnout nikoli. Obávám se, zdali se něco nezměnilo v nastavení wince5, trochu jsem se v tom vrtal a čínsky neumím. Poradíte mi někdo, jak to opravit. Případně jak přehraji u této NoName GPS navigace firmware. Děkuji.
rkhl
 
Příspěvky: 28
Registrován: 28 srp 2010 14:48

Re: MioPocket

Příspěvekod lulu v 09 zář 2010 05:17

To je jako s kanónem na vrabce, miopocket dělá i úpravu registrů, takže hledej tam.
Stačilo si tam dát jednoduchý spouštěč, např. viewtopic.php?f=55&t=1221&start=61
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

Re: MioPocket

Příspěvekod rkhl v 10 zář 2010 14:52

Tak nakonec jsem podle ID a VER. našel čínského výrobce, na jeho stránkách se mi podařilo někoho kontaktovat, firmware mi poslal a světe div se, vše je jako při koupi, vše funguje super.
rkhl
 
Příspěvky: 28
Registrován: 28 srp 2010 14:48

Re: MioPocket

Příspěvekod RoSy v 27 kvě 2011 18:08

ahojte,

mam tiez cinanka z DX SKU 41374 a chcel by som nainstalovat Mio POcket 3.0 verziu 59.
Skusal to uz niekto?
Znamena to, ze sa tym odblokuje WIN CE a to nevzhladne menu zmizne?
dakujem
za kazdu odpoved
RoSy
 
Příspěvky: 2
Registrován: 05 kvě 2011 12:20

Re: MioPocket

Příspěvekod Ivo K v 27 kvě 2011 22:21

Poslední verze MioPocketu 4.0 je 68.
Jak bude vypadat menu, se podívej ZDE, tam máš všechny screenshoty.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: MioPocket

Příspěvekod vu5936 v 28 kvě 2011 10:46

Asi to nainstaluješ, ale budeš se z něj těšit jenom do prvního restartu PNA, podobně jako uživatel rkhl výše. Vlastnost čínských noname a polo-noname značek je, že se chovají každé jinak. Některé po restartu smažou nově dodané soubory ze systémových adresářů windows, některé navíc ještě vrátí registry do původního stavu. Krom toho je velikost zapisovatelné části systémového disku často velmi malá a instalované komponenty se tam ani nemusí vejít. Takže po restartu PNA můžeš mít v systému pěkný guláš, ze kterého tě dostane jenom flash originálním firmwarem. Řešením je nastudovat a rozpitvat instalační proceduru MioMapu a napsat si mortscript, kterým těsně po restartu PNA vrátíš všechny změny MioMapu zpátky. Psát se s tím je ztráta času s nejistým výsledkem a malou přidanou hodnotou. Raději slev ze svých grafických nároků a použij zcela bezpečný jednoduchý spouštěč, jak radil lulu,
vu5936
 
Příspěvky: 417
Registrován: 18 črc 2010 19:01


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron