Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problem s interni pameti

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Problem s interni pameti

Příspěvekod Invin v 01 zář 2010 10:31

Koupil jsem si navigaci z ciny, vse fungovalo a dneska jsem zkousel jak na tom funguji kratke filmy, hudba a MP3. Pripojil jsem navigaci pres USB (mass storage k PC) a prej klasickeho pruzkumnika nakopiroval film, ale jeho velikost byla 1.4GB (coz jsem si az potom uvedomil, ze ta TFAT asi nebud epodporovat takovou velikost). Chtel jsem spustil film a error, ze velikost je velka. Tak jsem ho zas pres pruzkumnika smazal primo v korenu TFAT disku a nastal problem. Najednou se zmenil nazev disku na klasicky Removable Drive misto TFAT a cely obsah neni viditelny. Kdyz si dam vlastnosti, tak to ukazuje velikost, jakou to melo predtim, ale bohuzel nevidim strukture a tim padem nejde navigace. Nevite co s tim? zkousel jsem to prohlizet primo pres explorer v navigaci a po case se tam objevila trojice souboru. Pak pres USB a porad to stejne. Zkousel jsem system restart a reset na zadnim krytu a porad to stejne. Nemate nekdo vnitrni strukturu te TFAT interni 4GB pameti? Blbes jsem mel z toho radost jak maly kluk, takze jsem neudelal zalohu :( Predem dekuji za odpoved.

Typ navigace :
Kód: Vybrat vše
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.37914
Invin
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 zář 2010 10:25

Re: Problem s interni pameti

Příspěvekod Balu-BB v 17 čer 2011 09:11

Zdravím,mám tento podobný problém na čínské navigaci neznámé značky,sice jsem si vše zálohoval a v paměti to je uložené(v počítači se chvá normálně,jako flashdisk),ale navigace ho nevidí,ukáže pouze sdmicro kartu. :( Z té jde normálně vše.
Můžete někdo poradit?Díky.
Balu-BB
 
Příspěvky: 3
Registrován: 17 čer 2011 08:39

Re: Problem s interni pameti

Příspěvekod amatér v 17 čer 2011 09:27

Bohužel vám dvěma poradit neumím, ale snad je to dostatečné poučení pro případné další experimentátory.
Koupili jste si levnou navigaci, tak se z toho nepokoušejte udělat přenosné PC, DVD přehrávače a pod.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problem s interni pameti

Příspěvekod hladik2 v 17 čer 2011 09:34

Moje řeč Mirku
Jinak se tady o tom videu píše mraky názorů,o konverzi filmů na menší rozlišení a velikost,ale asi to nikdo nečte a narve tam co najde v kompu a pak se diví :(
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Problem s interni pameti

Příspěvekod Jarouš v 17 čer 2011 14:49

My, co používáme navigaci POUZE k navigování nestačíme valit oči :!: :!: :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Problem s interni pameti

Příspěvekod Balu-BB v 17 čer 2011 22:16

Já Vám děkuji za krásné vysvětlení a radu,na filmy a na konverzi jsem se neptal.A navigaci používám k navigování,mám jinou plně funkční a u téhle jsem vyměňoval LCD s dotykem,jako u asi padesáti před ní.Tahle mi tu zbyla a tak jsem zkoušel,co jde a co nejde.Koukám,nikdo s tím zkušenosti nemá... :( :(
Balu-BB
 
Příspěvky: 3
Registrován: 17 čer 2011 08:39

Re: Problem s interni pameti

Příspěvekod amatér v 17 čer 2011 22:29

Víš, mi tu aukro prodavače v lásce zrovna nemáme.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problem s interni pameti

Příspěvekod Balu-BB v 18 čer 2011 17:49

Asi ses "amatére" trochu spletl,to že za mnou přišli známí a dal jsem jim navigaci do kupy,výměna lcd a nebo dotyku,protože u některých rádoby servisů je to několikanásobně dražší,tak mě nemusíš házet hned mezi aukroprodavače.Chtěl jsem se jen slušně zeptat,protože učenej z nebe nespadl a stát se to může každýmu.I přes to díky .
Balu-BB
 
Příspěvky: 3
Registrován: 17 čer 2011 08:39

Re: Problem s interni pameti

Příspěvekod amatér v 18 čer 2011 19:23

Balu-BB píše:...mám jinou plně funkční a u téhle jsem vyměňoval LCD s dotykem,jako u asi padesáti před ní.Tahle mi tu zbyla a tak jsem zkoušel,co jde a co nejde.... :( :(
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problem s interni pameti

Příspěvekod tomasii v 19 čer 2011 21:37

jasná zpráva :idea:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Další

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron