Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Asi Diret 583

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Asi Diret 583

Příspěvekod kritik v 07 srp 2010 10:45

Dobrý den, využívám této možnosti a obracím se o radu či pomoc.Koupil jsem na e bay navigaci.Nemá na sobě žádný název, žádne číslo, pouze na zadní straně je nalepen štítek s ozn. JLK20100601890.Pátral jsem na netu a našel podobnou na nějakém bulharském fóru a nyní také na Aukru.Zde je možno se seznámit s daty:http://www.aukro.cz/item1078698709_gps_5_0_533mhz_800x480_hd_128mb_4gb_flash_cz.html.Rozdíl je je v uspořádání ikon, kde já mám na místě tapety ikonu AV IN v horním řádku ikonu bluethoot a dále já mám rozl. 400x272, a také je tozdíl ve velikosti paměti já mám 64 a tom je 128,chybí čeština, ale to mi nevadí, ikony a ovládání je velice snadné, intuitivní.Tak jak i tady prodejce píše, že je možno připojit kameru, tak to psal i ten z HK.Kontaktoval jsem je několikrát, celkem marně až později jsem se dozvěděl, že by měla jít připojit do konektoru com.Zkoušel jsem to a nic a krom toho tak jak se zasune 2,5 mm jack do konektoru a pěkně drží, tak zde tomu tak není. Nejde zasunout uplně a trochu se vrglá. Zkusil jsem vyhledat místo, abych docílil kontakt, nic.Ten na aukru neukázal ještě jednu obrazovku co mám já. Kliknu na AVIN a otevře se obrazovka po pravé straně skora dolu jsou tlačítka-zap vyp, tlač. s ikonkou obrazovky, kde při zapnutém stavu se po kliknutí změní na obr. konektoru, tl. s obr. figurek a po kliknutí se mění jejich poloha a směr-nahoru do stran a poslední tlačítko s číslem.Po každém zmačknutí se ukáže 2,3,4 a zase 1.Tak to je snad uplně vše, co bych mohl uvést. Doufám, že se zde najde někdo kdo by mi mohl pomoci a poradit jak připojit kameru. Ještě v manuálu, který je na kartě se uvádí jen, že GPS má tuto funkci a jak jí vyvolat.Jsou tomu věnováný 3 kratičké řádky.Děkuji.
kritik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 18 pro 2009 21:11

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron