Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

MiniHT 5" G501

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

MiniHT 5" G501

Příspěvekod marta58 v 19 črc 2010 20:45

Dobrý den, navigaci jsem koupil zde: http://www.aukro.cz/item1037410990_miniht_gps_navigace_5_win_ce_6_0_g_501_akce.html

Potřebuju pomoct,

zkoušel jsem nějaký navigační software a po zpuštění Garmin 1,(v menu navigace) po vypnutí se mi nic nestalo
2,(ve windows ce 6.0) po zpuštění dobrý,ale po vypnutí Garmina se mi sekl celý windows a nejde nic dělat,viz přilož.foto
Když klikám tak se zvuky z repráčků ozývají, k USB jde připojit.

Tak nevím jestli to má cenu posílat do servisu??? BABO raď !!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
marta58
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 črc 2010 20:34

Re: MiniHT 5" G501

Příspěvekod mikels v 19 črc 2010 21:28

Už jsem ednou odpovíal.. Tak ještě jednou pokud se Ti kousne tak přehrát firmware. Jinak jinde Ti byly nabídnuty soubory ke stažení.. :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: MiniHT 5" G501

Příspěvekod jarik261 v 25 říj 2010 16:34

kde sa sehnat firmware pro miniht G501
jarik261
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 říj 2010 21:39


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků