Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

No name navigace,windows ce5

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

No name navigace,windows ce5

Příspěvekod dummies v 13 črc 2010 19:58

prosím vás,mám dotaz. Mám číňana navigaci a rád bych se dostal do windowsu. A nějak na to nemůžu přijít. Mám už druhý kousek,ten první jsem reklamoval a tam jsem se do windowsu dostal. Ted u te druhe mi to nejde. Poradíte někdo? Díky.
dummies
 
Příspěvky: 8
Registrován: 06 dub 2010 10:07

Re: No name navigace,windows ce5

Příspěvekod amatér v 13 črc 2010 20:01

:D Promiň, ale chceš to znovu reklamovat? :lol: :lol: :lol:
Ne vážně, odpověď neznám, jen mi to přišlo vtipně napsané. Chvilku počkej, on se někdo ozve.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: No name navigace,windows ce5

Příspěvekod dummies v 13 črc 2010 20:34

amatér píše::D Promiň, ale chceš to znovu reklamovat? :lol: :lol: :lol:
Ne vážně, odpověď neznám, jen mi to přišlo vtipně napsané. Chvilku počkej, on se někdo ozve.

:D No když jsem si to podruhé přečetl tak to tak může vypadat ale opravdu ne. Ta druhá funguje bez problémů. Tu první jsem reklamoval kvůli dobíjení.
dummies
 
Příspěvky: 8
Registrován: 06 dub 2010 10:07

Re: No name navigace,windows ce5

Příspěvekod lulu v 14 črc 2010 05:08

dummies píše:Mám číňana navigaci a rád bych se dostal do windowsu.


Zkoušel jsi v registrech spouštět místo jejich menu soubor explorer.exe ?
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

Re: No name navigace,windows ce5

Příspěvekod Cinda v 27 srp 2010 09:45

Jak se dostat do Windows? U mé "číny" se pohodlně dostanu do Windows tak, že v hlavním menu přístroje (ne v navigaci) poklepu asi 10x rychle v levém dolním rohu obrazovky a v zápětí asi 2x v pravém dolním rohu. Jsem ve Windows a mohu rejdit (a ničit) co hrdlo ráčí... :!:
Čína 5'', Win CE6, 800x480, 128MB RAM, 4GB ROM, Primo 2.0, DIMKA - TomSoft
Samsung Galaxy S2 ICS testuji iGO Primo
Uživatelský avatar
Cinda
 
Příspěvky: 113
Registrován: 23 črc 2010 16:37

Re: No name navigace,windows ce5

Příspěvekod jar v 03 říj 2010 16:08

Ahoj, mě pomohlo si nahrát nějaký prográmek viz. vlákno viewtopic.php?f=64&t=563&start=210 a pak to do win skočilo samo. Třeba to zkus, pak už si tam nastavíš cestu. Mě to pomohlo.
Čína NAVIGACE 4,3" WIN CE 6.0 CORE G401, 128MB, 480x272, Centrality Atlas-IV / 500MHz, iGO PRIMO 1.1
jar
 
Příspěvky: 11
Registrován: 10 črc 2010 16:10


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron