Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mám koupit tuhle navigaci?

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod fmilan v 12 črc 2010 20:43

Kdybys tolik nespěchal a přečetl si tento příspěvek viewtopic.php?f=56&t=1217&start=165, pak by sis mohl brzo objednat N750 ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod Muskwa v 12 črc 2010 20:52

No já jsem na to koukal, ale předpokládám, že ta cena bude vyšší než u toho modelu 660. A to už se mi zase investovat nechce, HF nevyužiju, FM rádio taky prakticky ne, takže jedině ten displej by se hodil...
Muskwa
 
Příspěvky: 14
Registrován: 10 črc 2010 18:39

Re: Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod Lakva v 13 črc 2010 06:49

Ono záleží taky na tom, jak moc jezdíš a jestli se Ti vyplatí do toho investovat.
Nejezdím pracovně, měsíčně najedu tak kolem 1000, z toho tak 85% na známých trasách, takže si bohatě vystačím s HTC Polaris, displej 2,8". A jezdím s iGo8 a skinem Gurjon. Orientace je INHO spíš otázkou zvyku než velikosti displeje. Takže pokud toho nenajezdíš tak moc a nemáš uplně špatný oči, tak bys asi s telefonem klidně vystačil...
Pokud jde o uchycení a velikost: Rádio ve fobii mi přijde už dost nízko, tak dolu bych se koukat bál. A velké displeje v osobácích opravdu spíš překáží než pomáhají - nezapomeň, že cokoliv dáš k přednímu sklu, nesmí Ti zaclánět ve výhledu. Případy napomenutí a dokonce pokut za navigaci umístěnou na čelním skle už byly zaznamenány (a přesto dál vídám dodávky s navi umístěnou pod zrcátkem, kde to zaclánět prostě musí... no ale co naděláme...), takže doporučuju umístit navi spíš na palubovku. Já to mám uchycené tak, aby byla ve vzdálenosti tacháče vlastně hned vedle něj...
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Předchozí

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron