Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mám koupit tuhle navigaci?

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod Muskwa v 10 črc 2010 18:44

Zdravím,

uvažuji o nákupu této navigace a autorádia: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/7-Car-GP ... ioQ5fVideo

Jinak je i tady a levněji: http://www.yfteshop.com/eshop/goods.php?id=58



Zajímalo by mě, zda se vám jeví jako OK, případně můžete někdo potvrdit možnost update navigačního programu. Chci ji instalovat do Fabie. Ještě se v tom moc neorientuji, tak bych nerad něco přehlédl. Jak moc si mohu být jistý, že půjde navigační software přehrát na nové verze?

Kde bych měl začít číst, pokud se o iGo a tom, jak si hrát s těmihle noname potvorami, chci dozvědět něco víc?

Díky!
Muskwa
 
Příspěvky: 14
Registrován: 10 črc 2010 18:39

Re: Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod Muskwa v 10 črc 2010 20:22

Nebo byste poradili nějaké jiné rádio + navigaci, které víte, že funguje? V ceně tak 300-400 dolarů?
Našel jsem ještě tohle: http://www.mp3playerstore.com/stuff_you ... 21GPS.html

Které je podle vás lepší koupit?
Muskwa
 
Příspěvky: 14
Registrován: 10 črc 2010 18:39

Re: Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod Tomáš Kubec v 12 črc 2010 11:31

Jedině co ti k tomu řeknu, 7" je do auta moc, to je tak ideální do kamionu.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod addam v 12 črc 2010 12:27

Naprosto souhlasím s Tomášem a za sebe ještě dodám, že podle mého názoru by navigace měla být umístěna v zorném poli řidiče - takže si nejsem si jistý jestli je rozumné mít navigaci namísto autorádia (samozřejmě záleží na tom, jak vysoko má ten automobil slot na rádio).

Sám za sebe říkám, že jsem nějakou dobu používal ve svém Passatu autorádio s výsuvným displejem (včetně navigace) a asi po dvou týdnech jsem se toho zbavil, protože neustálé kmitání a přeostřování očí mezi výhledem na silnici a pohledem na tachometr a pohledem vpravo dolů na navigaci, mi absolutně nevyhovovalo (a nebylo to asi ani moc bezpečné). ;)
Ale to ber jen jako můj názor a zkušenost - určitě se najde mnoho lidí, kteří si na to zvykli (nebo kteří mají slot na autorádio tak vysoko, že výklopný displej je v zorném poli řidiče).
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod Muskwa v 12 črc 2010 15:28

Díky za vaše názory...

Chtěl bych to do Fábie (stará verze). Zajímají mě vaše názory - nejsem moc dlouho řidič, původně jsem chtěl jenom navigaci, ale pak jsem přešel k tomuhle... nemám tam totiž autorádio, tak jsem uvažoval to spojit dohromady.

A jakou byste tedy zvolili normální navigaci? Myslel jsem si, že je lepší mít něco většího, protože čím menší, tím mi přijde že déle trvá než na displeji něco přečtu. A zase mi přišlo, že si tou navigací zastíním zorné pole...

Další alternativa byla využít můj Touch Pro, ale přišlo mi to dost malé, navíc k tomu nemám ten držák, postupně jsem se výběrem jiných možností dostal až k tomuhle :)

Co si o tom myslíte a jak velkou navigaci byste vy sami zvolili? 5'?


Díky!
Naposledy upravil Muskwa dne 12 črc 2010 15:35, celkově upraveno 2
Muskwa
 
Příspěvky: 14
Registrován: 10 črc 2010 18:39

Re: Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod Jasper v 12 črc 2010 15:33

Podle mého názoru je ideální displej 5". I když poslední dobou používám navigaci na HTC HD Mini a nějak mi těch 3,2" vůbec nevadí přestože na Miu C520 jsem si stěžoval že na to skoro nevidím. Ono nejde jenom o velikost displeje. Pokud dám ty dvě zařízení vedle sebe je naprosto jasně zřetekný rozdíl v jasu, ostrosti a podání barev. Takže i ten o dost menší displej je lépe čitelný.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod Jarouš v 12 črc 2010 16:24

Jak píše Tomáš.Opravdu nejideálnější display je 5".Já také čekám,až Adam dá konečně do placu Navon 750 a z největší pravděpodobností jdu do něj.MIO C52O má pro mé staré unavené oči už opravdu malý display :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod Muskwa v 12 črc 2010 17:47

Tak jste mě ukecali. :)

Nakonec jsem obhlížel nabídku tohoto obchodu a dost vážně uvažuju o koupi DEJVIDa IV, z toho obchodu mp3playerstore.com mám teď navíc trochu strach kupovat, vygooglil jsem na něj dost špatné reference a to autorádio už jinde nemají..
Muskwa
 
Příspěvky: 14
Registrován: 10 črc 2010 18:39

Re: Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod Jarouš v 12 črc 2010 19:35

Samozřejmě věřím,že budeš nakupovat Dejvida u Adama v Entershopu :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Mám koupit tuhle navigaci?

Příspěvekod Muskwa v 12 črc 2010 20:37

No právě jsem odeslal objednávku na NAVON 660, zalíbil se mi nakonec víc.
Doufám, že nebudu litovat :)
Muskwa
 
Příspěvky: 14
Registrován: 10 črc 2010 18:39

Další

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron