Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GPS "zamrzá"

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: GPS "zamrzá"

Příspěvekod Rendis75 v 07 dub 2010 19:42

Nene, používám to tak jak to přišlo. Teda původně tam byla karta s iGo Amigo a zkouším i iGo8 ale chová se to úplně stejně. Ty hodnoty jsou stejné od začátku a nemění se. Najdu někde návod jak se dostanu do Win Ce?
Rendis75
 
Příspěvky: 5
Registrován: 06 dub 2010 12:36

Re: GPS "zamrzá"

Příspěvekod Ivo K v 07 dub 2010 20:11

Do Woken se dostaneš na PC, když připojíš navigaci kabelem a komunikuješ přes ActiveSync nebo přes TotalCommander spuštěný v navigaci. Co ti běží za programy, zjistíš v programu ResInfo, které také spouštíš v navigaci.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: GPS "zamrzá"

Příspěvekod pithy v 07 dub 2010 21:34

To Rendis
Jestli máš před spuštěním Iga 38 MB RAM k dispozici, tak to není problém s pamětí. Já mám necelých 30 a přesto se mi daří provozovat i igo8.3.4 v 117940 i když raději AMIGO - to běhá bez problémů.
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: GPS "zamrzá"

Příspěvekod Rendis75 v 08 dub 2010 06:57

Tak jsem to zkoušel připojit. Nevím asi něco dělám blbě. Přes ActiveSync pořád errory a přes Total Commander mi to vypisuje že chce ActiveSync. Jsem v pasti. nikdy jsem to nedělal tak nevím. Obchodník mi nabídl výměnu, tak do toho půjdu a uvidím co příjde (jestli vůbec něco), ale v životě jsem přišel o víc než o 1500 tak aspoň ponaučení...:D
Rendis75
 
Příspěvky: 5
Registrován: 06 dub 2010 12:36

Předchozí

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron