Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Čína - SKU006896

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: Čína - SKU006896

Příspěvekod vovi v 07 čer 2010 07:31

Tak jsem to nemyslel - napíše ti ČESKY, že má málo paměti ;)

Já na to narážel vždy, když jsem spouštěl iGO/Primo přes nějaký ten spouštěč (třeba PEZ, ...). Vždy jsem nejdřív musel do systémových nastavení a poněkud "potáhnout" šoupákem pro alokaci paměti - pak už to jelo bez hlášky. Ale nakonec jsem z toho spouštěče vyházel a používám vestavěné menu (to inovované od PEZe) a při změně programu si celkem jednoše přecvaknu cestu k jinému EXE. A na nedostatek paměti jsem ještě nenarazil.

Pro sichr - link na PEZovu stránku:
Kód: Vybrat vše
http://www.gpsunlock.net
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Čína - SKU006896

Příspěvekod zdej v 03 úno 2011 21:26

Někdo tu psal, že mu v přístoroji chybí control.exe. Jsem na tom stejně.
Mohl by mi ho někdo poskytkout (CE6)?
zdej
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03 úno 2011 21:07

Předchozí

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron