Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

mapy do noname

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

mapy do noname

Příspěvekod ejan v 09 bře 2010 09:20

Ahoj v pondělí mně přišla čínská navigace LR 509.Zítra odlétám do Austrálie a našel jsem na http//www2.gpsoz.com.au nějakou australskou mapu ke stažení a mám ji nyní na flešce.Můžete mně někdo poradit, jestli se dá natáhnout do této navigace a hlavně kam a jak?Mám málo času to hledat po diskus.fórech.A nevím, jestli bych to svedl.Nemám v tomto směru dostatečné informace.
Moc díky
ejan
ejan
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 bře 2010 08:31

Re: mapy do noname

Příspěvekod amatér v 09 bře 2010 09:25

:o Jak ti může někdo poradit, když nikdo nevíme jaký máš navigační sw a k jakému sw je ta mapa?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: mapy do noname

Příspěvekod ejan v 09 bře 2010 09:30

Je tam IGO8 a je to snad určené pro GARMIN.
ejan
ejan
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 bře 2010 08:31

Re: mapy do noname

Příspěvekod amatér v 09 bře 2010 09:40

Pokud máš iGO8 potřebuješ mapy pro iGO8, ale pozor je rozdíl v mapách pro iGO8 8.0.0.xxxx a 8.3.x.xxxxx, také ještě existuje iGO6. Ale v každém případě pokud jsou ty mapy pro Garmin fungovat to nebude.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: mapy do noname

Příspěvekod Ivo K v 09 bře 2010 11:59

Mapy v iGO8 patří do: iGO8\content\map.
Aby mapy v navigaci fungovaly, musíš mít nejen správnou mapu pro tvoji verzi iGO(jak píše amatér), ale musíš mít pro tuto mapu i licenci.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků