Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

noname

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: noname

Příspěvekod pithy v 20 bře 2010 20:29

NandFlash\IGO9\PINGO\...... igo8.exe Ten podivnej adresář je původní, nechtěl sem ho měnit kvůli vrácení šochtle do původního stavu
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: noname

Příspěvekod hladik2 v 20 bře 2010 20:41

Do pingo bych dal všechny soubory z igo8 jen bez adresáře content.Ten bych dal na sd kartu.Ale musí se to upravit v sys.txt aby igo vědělo kde si brát mapy atd.

[folders]
app="%NandFlash\IGO9\PINGO\iGO8.exe" ; umístění iGo8.exe (hlavní aplikace)
sdcardpath="\Storage Card" ; SD karta(SDMMC???)změnit dle názvu sd karty
content="\Storage Card\igo9\CONTENT" ;Zde je cesta ke content
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: noname

Příspěvekod pithy v 20 bře 2010 20:43

To by nebyl problém. To bych zvládnul :-). Ale co si od toho slibuješ? tím, že si igo bude "šahat" na kartu se to asi nezrychlí ? ale zkusím to.
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: noname

Příspěvekod hladik2 v 20 bře 2010 20:51

původní soubory z igo smaž a dej to znovu,ovšem content jak jsem psal.Pokud igo trhá,je nějaký soubor ve vnitřní paměti v pr..li,lepší ho tam nasápat znovu celý.Jěště mně napadá,pokud se připojíš přes usb k navigaci,zkus udělat defragmentaci a kontrolu nandflashe z TC.Vlastnosti/nástrole/zkontrolovat a pak tu defragmentaci.Na miu ta defragmentace jde na číně nevím,mě nejde usb na vnitřní disk,jen na sd
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: noname

Příspěvekod pithy v 20 bře 2010 20:54

Dobře dík, vykouším to, Ikdyž si myslím že je to tou nízkou pamětí - volná RAM - 29 MB .
Vede mě k tomu skutečnost, že když dám simulaci, tak to vyhodí hlášku že je paměť kriticjy nízká, že mám vypnout jiné běžící programy (což samozřejmě nic jiného neběží), když to odkliknu, tak vyskočí znova s tím, že mám v Control panelu přeorganizovat paměť. Ale do toho se právě nedostanu, tak tase jen odkliknu. Po chvilce se Igo rozběhne - trhaně a po chvíli zatuhne úplně --- RESET
OT- zdravím Starou Bouli - něco sem se tam najezdil :D
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: noname

Příspěvekod hladik2 v 20 bře 2010 21:01

Tak v tom případě zkus zjistit co ti jěště jede na pozadí.64mb ram má každá běžná navigace.Nějakej balast tam musí běhat aniž o tom víš.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: noname

Příspěvekod pithy v 20 bře 2010 21:08

Nevím co tam běží, program žádný, jen plno procesů ? - což asi nijak neovlivním
to jsem zjišťoval pomocí prográmku ResInfo (nebo jak se to přesně jmenuje)
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: noname

Příspěvekod hladik2 v 20 bře 2010 21:19

mně tam jednou po zkoušce spouštěče běžel nějaký SBP Pocket,v resinfo nebyl a ten program pro změnu způsobil že jsem měl mrtvou čtečku sd karty,musel jsem to vykrakat z registrů a pak se to rozjelo :o
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: noname

Příspěvekod pithy v 20 bře 2010 21:23

Do registrů se pouštět nemůžu ... to bych z toho udělal na 100% cihlu. sice hezkou, ale nepoužitelnou. Vyzkouším to, co si poradil. Když to nepomůže tak si na Nand dám Amigo. Mám tam Dimku takže vypadá skoro jako igo :D . Ale mrzí mě to, kupoval sem to právě na IGO. Díky za rady a čas. Kdyby tě něco napadlo ..... Dík,
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: noname

Příspěvekod hladik2 v 20 bře 2010 21:53

Amigo a igo je na paměť zhruba stejně náročné,takže pokud amigo půjde,máš nějakou nakopnutou verzi igo,nebo vůbec verzi pro PDA???Musíš verzi pro PNA.Kdo ví co tam šikmooký cpou. :lol:
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

PředchozíDalší

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron