Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

noname

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

noname

Příspěvekod brendis v 04 bře 2010 19:17

Mám zakoupenou navigaci NONAME LR 509(IGO 8),SW:V3.0.12.8.V navigaci jsem nastavoval nějaké parametry- přidat kamery,body zájmu apod.Nyní však při zapnutí se nenatáhnou soubory a navigace nefunguje.Při stisku symbolu žigulík není reakce.Zkoušel jsem restarty i zálohovanou kartu,leč bezúspěšně.Do ostatních složek se dostanu :Hry,Hudba,Setting atd.Díky za radu.
brendis
Naposledy upravil brendis dne 05 bře 2010 11:20, celkově upraveno 1
brendis
 
Příspěvky: 1
Registrován: 04 bře 2010 11:40

Re: noname

Příspěvekod hladik2 v 04 bře 2010 19:54

Podívej se v obsahu na vlákno navigace z dealextreme tam se řeší tvoje navigace.Tam najdeš co hledáš.Ale já předpokládám že před tím než jsi cokoli měnil,tak jsi určitě provedl zálohu.Nebo se mýlím???????? :o :o :o
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: noname

Příspěvekod pithy v 20 bře 2010 19:17

Má někdo z vás tuhle navigaci?
Kód: Vybrat vše
http://www.banggood.com/Wholesale-4.8-Inch-Gps-Thin-Navigation-Mp3-Mp4-Fm-Internal-2gb-p-10841.html
a pokud ano, běží vám na tom igo8 ?
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: noname

Příspěvekod hladik2 v 20 bře 2010 19:26

Ano na této chodí igo8 a nejen igo.Co máš na sd kartě???.Já měl původně smartGo v adresáři mobilenavigator.Igo tedy také přijde do adresáře mobilenavigator a spouštěcí soubor je mobilenavigator.exe :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: noname

Příspěvekod pithy v 20 bře 2010 19:31

igo mám na NANDFlash v původním adresáři, spouštím ho pomocí toho autíčka z animovanýho MENU. Ale jede strašně trhaně a po chvíli to zamrzne úplně. Z karty (přes Wince) spouším Automapu i Amigo - obojí jede. Ty sis to původní Igo taky přeinstaloval?

Aha, teď jsem si tu tvoji odpověď přečetl důkladně - asi máš jinou mašinku. Já tam takový adresář nemám - já tam měl igo.
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: noname

Příspěvekod hladik2 v 20 bře 2010 19:54

Mě to jelo od začátku z sd karty.Stiskem autíčka (namapováno na sd kartu v resident flash2)se odkazuje na SDMMC/Mobilenavigator/Mobilenavigator.exe.Jinak pokud to trhá ve vnitřní paměti,zkus z control panelu/storage manager,tam dát defragmentaci,není možné aby to právě z nand trhalo a karty ne,spíš bych to viděl naopak dle kvality karty.Jěště zbývá jedna možnost,přenastavit odkaz na navigační program v registrech
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: noname

Příspěvekod pithy v 20 bře 2010 20:05

Z karty Igo nespustím vůbec, proto sem ho dal místo původního (nějakýho okleštěnýho). A do nějakých registrů bych neměl odvahu se pustit :| . A do toho Control panelu, abych zkusil šoupátkem včlenit víc paměti, se prostě nedostanu. I když na ploše udělám nějakého zástupce tak pr resetu stejně zmizí. To na odblokované C710 nedělalo. Tam jsem tomu jeětě jakž takž rozuměl, tady jsem v koncích :-(.
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: noname

Příspěvekod hladik2 v 20 bře 2010 20:09

Do windows se dostaneš přes usb???nebo reset a tlačítko start???
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: noname

Příspěvekod pithy v 20 bře 2010 20:16

Do Widlí se dostanu normálně přes tlačítko v MENU. A TC je vidím po připojení K PC přes ActiveSync. Ale nic s nima nenadělám všechno jsou to jako skrytý a systémový soubory.
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: noname

Příspěvekod hladik2 v 20 bře 2010 20:26

igo máš v jakým adresáři???
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Další

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron