Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigace z DealExtreme

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod dummies v 14 dub 2011 09:12

No a jak zjistím jaké windowsy tam mám? Jaké informace by jsi potřeboval. U první navigace jsem měl někde přímo nabídku na vstup do win a byla to 5. Předpokládám že v té co mámteď je zase win 5 ale jaksi tu nabídku nevidím.
dummies
 
Příspěvky: 8
Registrován: 06 dub 2010 10:07

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod RoSy v 06 kvě 2011 08:35

Ahojte,

chcel by som si tiez kupit cez DX nejaku navigaciu napr. SKU 51562 alebo 41374 pripadne 70104.
Zaujimalo by ma ci sa da ten cinsky WIN CEm nejako preinstalovat bud na novsiu verziu, resp. legalnu - je to vobec mozne pri tychto zriadeniach?

dakujem
RoSy
 
Příspěvky: 2
Registrován: 05 kvě 2011 12:20

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod baron v 06 kvě 2011 09:43

dobrý den
zakoupil jsem navigaci:
Kód: Vybrat vše
http://www.buyincoins.com/details/new-5-lcd-gps-navigation-mp3-mp4-fm-transmitter-tf-2gb-product-2642.html

po zapnutí navigace IGO 8 se rosvítí uvodní obrázek IGO naběhne nastavení jazyka vše ok po chvílce obrazovka zatuhne a ojeví se:

Error Out of Memory
Reguested: -123152192
Casche 0
a tím to končí vše ostatní mímo navi maká. jsem uplnej lama tak nevím jak dál. předem moc děkuji za pomoc a radu
amatér píše:ObrázekObrázek
baron
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 dub 2011 19:43

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod amatér v 06 kvě 2011 10:08

Na to jednoznačnou odpověď nedostaneš, těch problémů může být spousta: musíš hledat
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod baron v 08 kvě 2011 20:15

vyřešeno přeinstaloval jsem IGO a maká , hodil jsem tam také na tu samou kartu Igo Primo a vše ok
baron
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 dub 2011 19:43

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod jozefsk v 15 kvě 2011 21:39

Mám navigáciu asi
Kód: Vybrat vše
http://www.yftech.com/en/product.php?coid=395
asi PA08-6002HD. Všetko funguje, navigácia je v slovenčine, ale Win CE je čínsky. Dá sa to poslovenčiť, alebo počeštiť, alebo aspoň poangličtiť? Prečítal som tu toho aj inde už veľa, ale čo sa týka tejto navigácie si niesom istý, či sa to dá.
amatér píše:ObrázekObrázek
jozefsk
 
Příspěvky: 3
Registrován: 15 kvě 2011 21:32

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod hladik2 v 15 kvě 2011 21:51

Menu máš ve slovenštině???.S windows asi neuděláš nic,jde o menu a navigační soft a ten slovensky existuje.Je to třeba pročíst v tomto vlákně,někdo sem slovenštinu dal ke stažení
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod jozefsk v 15 kvě 2011 22:06

menu mám v angličtine a IGO v slovenčine, to nie je problém. Win CE v čínštine je už horšie. Dajú sa trebárs doinštalovať aplikácie v angličtine, lebo niektoré sú v angličtine. Napr. office aplikácie, alebo aspoň Excell a Word viewer?
jozefsk
 
Příspěvky: 3
Registrován: 15 kvě 2011 21:32

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod Kopecek v 23 čer 2011 18:22

Dobry den, mam zacatecnicky dotaz,
mam v navigaci windows ce 6
v cinstine, kdyz prehraju firmware
bude to v anglictine?
Dekuji za odpovedi.
Kopecek
 
Příspěvky: 10
Registrován: 23 čer 2011 09:50

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod SvoDa v 23 čer 2011 18:33

Záležet bude na tom, jestli je v nastavení přístroje, popř. již při instalaci firmwaru, možnost volby jazyka nebo ne a jestli to tedy ten či onen firmware (software) umožňuje.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron