Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigace z DealExtreme

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod hladik2 v 22 úno 2011 16:27

zkus to tady
Kód: Vybrat vše
http://lludvik.blogspot.com/2010/04/navigace-z-dealextreme.html

Předpokládám že máš zálohu navigace uloženu v počítači.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod machinecz v 23 úno 2011 15:13

nemám :( ale zkusím dík ..
machinecz
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2011 08:52

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod machinecz v 23 úno 2011 15:35

tak píše mi to tohle když použiju Yformat

Update stat...

Found Format, Size is 12
Erase ... proběhne
Update ok.
Update done

a zase spouštěčka a stojí

tohle bez jakýhokoli souboru prostě jen po yformat .. čekal bych že se má smazat komplet navi a pak říct že není systém ale stejně najede ta zacpaná MR2 s mlýnem a zasekne se navi .. pak když dám jakejkoli update tak se nechytne .. už jich tu mám tak 15 ... kdyžtak klidně i pak všechny uploaduju jestli se zadaří to rozjet a otestuju .. mám opravdu sbírku z celýho světa.. ale stále nic

Zkoušel jsem i tu kartu formátovat .. bere to jen FAT32 jinak se nespustí ani ten Yformat
machinecz
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2011 08:52

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod lulu v 24 úno 2011 06:35

Zkoušel jsi ten 2_D64_0710.zip ?
Ještě mně napadlo: já mám v navigaci vnitřní flash velkou 2GB a jelo mi to s kartou 2GB (FAT),
kamoš měl jen velkou karu (4GB) a tomu to psalo něco jako že nesedí velikost.
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod machinecz v 24 úno 2011 17:04

Tak muj výsledek,doufám že to někomu pomuže, koluje tu mnoho fám a pověstí ..

Číny nejsou stejný a nefunguje na každou to co na druhou .. I když máte firmware na podobný tip tak nemusí fungovat.. moje navi měla YFAP 20 a fungoval jen firmware 32C je to obsažený v tipu navi .. nešlo tam vubec nic jinýho .. a umřela na MR2jce s mlejnem..

hledejte tedy na forech podle vašeho systému u mě to bylo 32C tak jsem hledal na googlu YF 32C

Našel jsem asi nejlepší topic kde seženete asi všechno ale dá vám to výkend práce ..
Kód: Vybrat vše
http://www.austech.info/gps/40751-chinese-gps-firmware-thread.html


moje poznatky .. Není potřeba měnit formátování karty!
není potřeba format.fmt
na kartu pouze skopírujete soubory dle vaší verze:

Btld32C.bld
u2b32C.bld
os32c.img
YFAPP.wzp

není potřeba aby byla prázdná! a nemusí být origo stačí jakákoli sd a nemusí se jmenovat sdmmc ve jmenovce

další věc.. na tom foru jsou nový firmwary ale v moderní čínštině, upadnul jsem pod stul smíchy když mi při startu vypochodovala kreslená čínanka na obrazovku a zasaltovala a něco mektala čínsky..

pak dáte na kartu soubor YFGo2CE.bld který vyrobíte v textáku a prostě do něj něco nakopírujete .. klidně to co zrovna najdete na novinkach.cz nebo se pořádně projede celou dlaní po klávesnici a je to jedno..

potom zresetujete navi a dostanete se do winCE .. žádnej děs je taky v čínštině ... ale nespustilse vám YFAP takže ho mužete v totalcomanderu smazat ve složce residentFlash .. pročtěte tohle forum a je tu super pochopitelný návod a nakopírujte tam stejně jako podle návodu z YFAP30_pez složku YFAP30 a zkontrolujte si jestli vám to skopírovalo soubory i z podsložek! mě to oznámilo ano skopírováno ale nikde nic v podsložkách.. když jsem dal kopírovat poue soubory tak se vše skopírovalo kak mělo..

pak smažte z karty YFGo2CE.bld a restartujte a budete v super pěknýmmenu v angličtině a navole si češtinu v menu .. je opravdu špatná ale dá se najít lepší na netu .. Hodně štěstí ..
machinecz
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2011 08:52

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod hladik2 v 24 úno 2011 20:01

U sousedů se objevil TMC přijímač pro čínské navi s com portem
Kód: Vybrat vše
http://www.huramobil.cz/antena-tmc-pro-navon-n650/dp-55701/
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod Mio-Treo.info v 24 úno 2011 21:55

Jen doplním - jedná se o navigace, které jsou vybaveny zdířkou pro 2.5 mm čtyřpólový jack (tyto zdířky jsou označeny nápisem COM), viz obrázky

          Obrázek

          Obrázek

Jsem vlastníkem tohoto stroje (procesor Centrality Atlas-V 600MHz, GPS modul SiRF ATLAS V, RAM 128 MB, displej 800x480) a jako první jsem otestoval onen přijímač pro Navon N650 a mohu potvrdit plnou funkčnost v iGO 8.3 a Primo Obrázek
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod hladik2 v 24 úno 2011 22:24

Tento stroj právě mám doma první den,co je to za výrobce a typ???
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod tomasii v 25 úno 2011 00:33

@machinecz: které údaje jsi použil pro identifikaci sw své navi? U mně jsou k dispozici následující údaje:

RomVersion : PF08.2020.29M7588H
Software Version: V3.6.E60.12.22
OEM Info: YFAtlas4
Platform ID: 5955414E46454E47
Device ID: 0000000000000000
SDCard ID: 9C0000D7

Zmiňované soubory v RS2 nejsou... Našel jsem ale na Austechu zdroje a stáhl jsem je, jen si nejsem jistý, jestli je lze použít i pro SKU 45449, když jsou pro SKU 37914. Označení vypadá ale stejně...

Jinak máš pravdu - hledat na tom webu je pro dlouhé zimní večery. :cry:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod Mio-Treo.info v 25 úno 2011 10:52

hladik2 píše:Tento stroj právě mám doma první den,co je to za výrobce a typ???


Dalo by se říct, že "otcem je neznámý vojín" Obrázek Já ji koupil na Aukru, ale naprosto stejný typ (pouze s procesorem 530 MHz, ale zase s BT a AV-IN) mám u kámoše, který ji objednával přímo u zdroje v Číně - to bylo ovšem u zástupkyně firmy, která vyrábí solidně vybavená autorádia a navigace vůbec nemá v nabídce, takže jsem zase ve slepé uličce Obrázek Podle nabídkového letáku by ale mělo jiný o nějaký typ modelové řady GPS-560 (tato řada se dělá s různými velikostmi displeje a rozličnou výbavou) Obrázek
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

PředchozíDalší

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron