Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigon Transonic PNA-7000T

Zde řešíme všechny modely navigací NAVIGON - např. 2110/7210/8110/1200/3300/3310/4350/7310...

Navigon Transonic PNA-7000T

Příspěvekod subcooler v 13 led 2014 19:03

Dobrý den,
Obracím se na uživatele navigací navigon s prosbou o radu. Dostala se mi du ruky výše uvedená navigace, ale bohuže zřejmě někdo naformátoval Flash, takže po zapnutí mi nabízí pouze modrou obrazovku s nabídkou WINCE UPDATE, UBOOT UPGRADE BT a GPS TEST a v položce další nabízí krom kontroly ROM ještě CPLD FW UPGRADE.
Bohužel se mi nikde nepodařilo sehnat potřebné soubory, jedná se patrně o SD s Flashem ROM. Nikde se mi ani nepodařilo najít stránky navigace, kde bych mohl tyto soubory najít.
Pomůže někdo prosím???
Děkuji předem...
subcooler
 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 dub 2010 22:03

Zpět na NAVIGON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků