Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigon24xxx aktualizace map

Zde řešíme všechny modely navigací NAVIGON - např. 2110/7210/8110/1200/3300/3310/4350/7310...

Navigon24xxx aktualizace map

Příspěvekod dussed v 26 bře 2013 16:34

Prosím o pomoc, koupil jsem z druhé ruky navigon 2400 (upgradovaný na vyšší model), ale jsou tam staré mapy z roku 2010 a paměťová karta je úplně prázdná. Pokoušel jsem se vygooglit nové mepy, něco jsem našel, nakopíroval na paměťovou kartu, systém je vidí, ale když je v menu zvolím, zobrazuje se jen bílé okno, žádné mapy. Jak jsem pochopil jde o dodatrečné xml soubory, kde jsou nějaké další informace o navigaci či její identifikace.
Dokáže mi prosím někdo poradit co dělat a jak, abych mohl upgradovat mapy na nejnovější? Našel jsem nějaké xml spoubory, ale ty byly pro android, čili bych mohl u navigonu legálně upgradovat, ale zase by mi to nefungovalo na moji navigaci. Je z toho nějaká cesta ven?

Děkuji
dussed
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 bře 2013 16:26

Zpět na NAVIGON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků