Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

navigon 8310 nevydařený pokus o unlck

Zde řešíme všechny modely navigací NAVIGON - např. 2110/7210/8110/1200/3300/3310/4350/7310...

navigon 8310 nevydařený pokus o unlck

Příspěvekod gondzik v 21 pro 2012 20:33

Zdravim vsechny odborniky na navigace. Pokusil jsem se o unlock navigonu 8310 unlockem pro 7110 po vlozeni sd a restartu se zacal unlock instalovat a pak se i rozebehl. zkusil jsem spustit primo a navigace se zrestartovala a zustala na uvodni obrazovce ktera se ukaze vzdy po zapnuti a od te doby s ni nejde nic delat ani pripojit k pc ukaze jen sd. Je to neco jako stav oranzove obrazovky u mia taky jednu takovou tady mam. kdo poradi nebo zprovozni toho odmena nemine.
gondzik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 21 pro 2012 20:20

Re: navigon 8310 nevydařený pokus o unlck

Příspěvekod SvoDa v 21 pro 2012 20:46

Co se týče MIO, tak jedno z řešení je zde viewtopic.php?f=13&t=18&start=35

Jestli existuje něco podobného (a kromě servisu) na Navigon nevím.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: navigon 8310 nevydařený pokus o unlck

Příspěvekod gondzik v 22 pro 2012 07:57

Dík tohle uz jsem zkusil a nic o to mio ani tak nejde potrebuju rozbehat ten navigon neni muj
gondzik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 21 pro 2012 20:20

Re: navigon 8310 nevydařený pokus o unlck

Příspěvekod SvoDa v 22 pro 2012 08:32

Pokud se ti neozve nikdo, kdo podobný problém vyřešil, tak nezbývá než přehrát Firmware zde ale jelikož PC nevidí přístroj, ale jen SD tak zkusit znovu různé druhy unlocků tamtéž přes které bys pak mohl nakopírovat zálohu přístroje zpět.

Jednoduše řečeno, jsi asi unlockem, který není určen přímo pro tvůj přístroj poškodil jeho software a pokud se nepodaří "otevřít" (zobrazit) unlockem obsah přístroje a nepomůže jeho formát a nahrání zálohy, tak v servisu tyto nástroje mají.

V horším případě různé servisní nástroje nezaberou (ani v servisu) a pak to řeší servisy výměnou základní desky a to už je pak mnohdy lepší koupit přístroj nový.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: navigon 8310 nevydařený pokus o unlck

Příspěvekod gondzik v 26 pro 2012 09:46

Tak jeden unlock zabral uz se do ni dostanu a ted jak prehrat firmware aby byla v puvodnim stavu. pres navigon fresh to nejde vubec ji nenajde ale pc ji vidi. muze to byt tim ze nemam origo kabel?
gondzik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 21 pro 2012 20:20

Re: navigon 8310 nevydařený pokus o unlck

Příspěvekod janna68 v 16 srp 2014 08:34

Zdravím mám navigac Navigon 8310 a při zálohování SD karty jsem si smazala obsah složky MP3Player, našla by se nějaká hodná duše která by mi to někam nahrála ? Nic jiné nepotřebuji přišla jsem o MP3player
Děkuji
janna68
 
Příspěvky: 15
Registrován: 18 úno 2011 19:04


Zpět na NAVIGON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků