Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigon Primo

Zde řešíme všechny modely navigací NAVIGON - např. 2110/7210/8110/1200/3300/3310/4350/7310...

Re: Navigon Primo

Příspěvekod jnc v 01 úno 2011 20:24

Jarouš píše:Asi nemáš potřebné licence a ty tady neseženeš.


Co prosííím ?
jnc
 
Příspěvky: 10
Registrován: 26 led 2011 20:57

Re: Navigon Primo

Příspěvekod Ivo K v 01 úno 2011 20:37

jnc píše:A kdyz jsem stahl mapy do navigonu, tak zadne nejdou


Znamená to, že jsou mapy zamčené nebo se ani nezobrazí v seznamu map?
Stáhl jsi správné mapy pro tvůj navigační SW?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Navigon Primo

Příspěvekod amatér v 01 úno 2011 20:40

Kolikrát ještě budeš používat citaci předchozího příspěvku?
Snap_2011.02.01_20h37m17s_003.png

K obnově systému použij originální nosič dat dodaný s přístrojem. Na tomto fóru, se služby které požaduješ neprovozují! Otázku "Co prosííím ?" si klidně odpusť.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Navigon Primo

Příspěvekod jnc v 02 úno 2011 07:59

Ivo K píše:
jnc píše:A kdyz jsem stahl mapy do navigonu, tak zadne nejdou


Znamená to, že jsou mapy zamčené nebo se ani nezobrazí v seznamu map?
Stáhl jsi správné mapy pro tvůj navigační SW?


Zapnu GPS a objevi se mi menu, ale to zhasne a zobrazi se mi okenko ve kterem je napsano " Nebyly nalezeny zadne mapy ! " A s GPS ani nehnu ... Ono by asi chtelo, aby mi ty mapy nekdo kdo ma tu samou GPS jako ja nekam nahral a ja si je stahl ...

Na strankach Navigon, jsem zadne mapy nenasel a pres instalacni program NAVIGON_Fresh to take nejde, pise mi to, ze pro muj pristroj zadne produkty nejsou a ze mapy jsou aktualni ikdyz v pristroji zadne nemam, jako by se na uzivatele tehle GPS vyprdly a take jsem ji nenasel na Navigon strance v produktech :x Takze bud se uz nevyrabi a nebo se staraji jen o ty drahsi GPS navigace ...

Ale reseni urcite bude, kdyz mi ty mapky nekdo nekam nahraje a ja si je stahnu ... obavam se, ze jina moznost neni ...

Navigon Primo " Dostal jsem ji pri koupi auta u AAA Auto " Tak vas prosim, kdo by mel stejnou GPS navigaci necht se mi ozve do zprav ...

Díky s pozdravem

Marek
jnc
 
Příspěvky: 10
Registrován: 26 led 2011 20:57

Re: Navigon Primo

Příspěvekod Zubr123 v 02 úno 2011 08:56

Pokud vím, tak Navigon žádně CD pro obnovu FW nedodává. Je na každém, aby si co nejdříve provedl zálohu. NavigonFresh ho taky k tomu vyzývá. Mapy jsou pro všechny navigony s verzí 7.x.x stejné. Mapy mají být nakopírované v adresáři Navigon/Map v interní paměti nebo na kartě. V tomto adresáři musí být kromě map (soubory s příponou map) i všechny soubory nfs.
NavigonFresh nekontroluje obsah adresáře Map. Verzi map zjišťuje ze souboru version.xml. Podobně i program načítá mapy dle tohoto souboru. Je tedy nutno v Možnosti, Nastavení, Zobrazení mapy vybrat mapy. Pokud by jsi mapy nahrával ofic. cestou, tak to zařídí NavigonFresh.
TomTom One, Navigon 4310 + iGO8, Primo, TomTom, SmartMaps
Zubr123
 
Příspěvky: 105
Registrován: 11 srp 2009 07:59

Re: Navigon Primo

Příspěvekod Ivo K v 02 úno 2011 09:01

Podle mne to tak jednoduché nebude.
Domnívám se, že licence na navigační SW je vázána na ID číslo tvého stroje. Pokud ti syn soubor s licencemi také vymazal(a nemáš zálohu), tak to bude problém. Podle mne by jsi měl kontakovat výrobce(popř. dodavatele) navigace.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Navigon Primo

Příspěvekod addam v 02 úno 2011 09:06

Možná se zeptám hloupě, ale zkoušel jsi už kontaktovat infolinku výrobce?
Tel. číslo na infolinku firmy NAVIGON je: 02-28882061 (pondělí až pátek od 10 do 18 hodin).
Emailová adresa je: support.cz@navigon.com
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navigon Primo

Příspěvekod jnc v 02 úno 2011 09:16

ZUBR 123 : Ano mapky s koncovkou .map jsem do GPS nakopiroval, ale zadne souboru s koncovkou nfs. u toho nebyly :shock:

Ivo K : Nene ... synek mi vymazal cely obsah GPS a tak se mi na jinem foru podarilo ziskat software ze stejne GPS jako mam ja a GPS funguje, takze si myslim ze o zadnou licenci u teto GPS nepujde :)

addam : To jsem jeste nezkousel cece :P
jnc
 
Příspěvky: 10
Registrován: 26 led 2011 20:57

Re: Navigon Primo

Příspěvekod ClonyXXL v 25 úno 2011 19:05

Pro jnc: Už ses dlouho neozval, ještě to řešíš, nebo to máš už vyřešeno? Já teď s podporou Navigonu taky něco řešil, takže jestli to vyřešeno nemáš, jestli jsi tu navigaci dostal k autu, JESTLI JI MÁŠ ZAREGISTROVANOU u Navigonu (což jsi určitě udělal dokud navigace fungovala) - měl bych pro tebe jeden velice zajímavý tip, který by tě mohl zachránit.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2009 17:59
Bydliště: Olmik

Re: Navigon Primo

Příspěvekod jnc v 05 črc 2012 18:32

Povídej. Stále se mi GPS nepodařila rozjet. Myslim mapky.
jnc
 
Příspěvky: 10
Registrován: 26 led 2011 20:57

PředchozíDalší

Zpět na NAVIGON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron