Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigon Primo

Zde řešíme všechny modely navigací NAVIGON - např. 2110/7210/8110/1200/3300/3310/4350/7310...

Navigon Primo

Příspěvekod jnc v 26 led 2011 21:01

Zdravím vás ... mám vetší problém :-(

Mám Navigon Primo

Obrázek

A muj syn z neho vymazal uplne vsechny data :-( Tudiz mi GPS nejde ani zapnout ... nemate nekdo zalohu teto GPS ? Ma jedina zachrana by byla opetovne nahrani puvodniho softwaru do GPS ...

Moc vas prosim ...

S Pozdravem Marek
jnc
 
Příspěvky: 10
Registrován: 26 led 2011 20:57

Re: Navigon Primo

Příspěvekod SvoDa v 27 led 2011 06:59

Jestli nejde zapnout, nepůjde asi ani připojit k PC a nezobrazí se jako disk, co ? jestli jo, Tady třeba někdo píše, že se dá ze stránek navigonu stáhnout firmware. Nebo ono nebylo u přístroje nějaké CD/DVD ?
Je taky ještě možnost (než napáchat větší škody), poslat to prodejci na reklamaci :?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navigon Primo

Příspěvekod jnc v 27 led 2011 11:45

SvoDa píše:Jestli nejde zapnout, nepůjde asi ani připojit k PC a nezobrazí se jako disk, co ? jestli jo, Tady třeba někdo píše, že se dá ze stránek navigonu stáhnout firmware. Nebo ono nebylo u přístroje nějaké CD/DVD ?
Je taky ještě možnost (než napáchat větší škody), poslat to prodejci na reklamaci :?


Zapnout jde, ale pise to ze v GPS neni zadny software ... a ze stranky navigonu lze stahnout software, ale ten se stahuje pres navigon_fresh a ten mi pise ze nerozpozna jakou verzi softwaru v GPS mam. Takze me to nepusti dale ...

Ja bych potreboval proste, kdyby mi nekdy ulozil treba na edisk ci ulozto jeho celkovy obsah z Navigon Primo do raru a ja bych si ho stahl a vlozil do GPS zpatky ! To je jedina moje moznost jak primet GGPS opet k zivotu :-(
jnc
 
Příspěvky: 10
Registrován: 26 led 2011 20:57

Re: Navigon Primo

Příspěvekod SvoDa v 27 led 2011 13:29

to by možná šlo, kdyby to někdo měl, ale není náhodou vázána licence naviprogramu ke konkrétnímu přístroji ? Proto by mělo být u přístroje "tovární" CD
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navigon Primo

Příspěvekod jnc v 27 led 2011 14:58

SvoDa píše:to by možná šlo, kdyby to někdo měl, ale není náhodou vázána licence naviprogramu ke konkrétnímu přístroji ? Proto by mělo být u přístroje "tovární" CD


Ja zadne CD cece nedostal, ale pres navigon fresh se daji normalne zalohovat vsechny data, takze si myslim ze o zadnou licenci nepujde ...

No snad se nekdo najde, kdo ma presne tu samou GPS moc by mi to pomohlo ...
Naposledy upravil jnc dne 27 led 2011 16:34, celkově upraveno 1
jnc
 
Příspěvky: 10
Registrován: 26 led 2011 20:57

Re: Navigon Primo

Příspěvekod fmilan v 27 led 2011 15:51

Ti co si přečtou pravidla vědí, že:
Předchozí příspěvek je zakázáno citovat a mimo to se na tomto fóru odměny nepožadují (a tím taky nenabízejí)

Lidi, čtěte ta pravidla
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Navigon Primo

Příspěvekod jnc v 01 úno 2011 16:40

Lidicky, tak jsem GPS zprovoznil potom co mi jeden moc hodny clovek poslal software, ale samozrejme bez map, protoze ty nahravat trva strasne dlouho.

A kdyz jsem stahl mapy do navigonu, tak zadne nejdou :-( Poradte nekdo jak je rozjet ... uz jsem ztoho zoufalej ...

Marek
jnc
 
Příspěvky: 10
Registrován: 26 led 2011 20:57

Re: Navigon Primo

Příspěvekod Jarouš v 01 úno 2011 16:47

Asi nemáš potřebné licence a ty tady neseženeš.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Navigon Primo

Příspěvekod amatér v 01 úno 2011 16:51

Google ..a je to.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Navigon Primo

Příspěvekod jnc v 01 úno 2011 20:24

amatér píše:Google ..a je to.


hm ... to jsem zkousel ...
jnc
 
Příspěvky: 10
Registrován: 26 led 2011 20:57

Další

Zpět na NAVIGON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků