Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

igo8 na BLAUPUNKT TravelPilot x00

Zde řešíme všechny modely navigací BLAUPUNKT- např. Lucca MP3/Lucca 3.5/TravelPilot...

Re: igo8 na BLAUPUNKT TravelPilot 300

Příspěvekod rsvejk v 17 črc 2010 18:14

hladik2 píše:Jestli by nebylo lepší požádat admina aby tato dvě vlákna Travelpilot 300 a 500 sloučil,vždyť je to o jednom a tom samém. ;)



nemam overeno jestli je to stejne .. ale v tydnu bych mel mit zase 500-ku doma, tak potvrdim a nebo vyvratim ..
rsvejk
 
Příspěvky: 20
Registrován: 18 kvě 2010 06:17

Re: igo8 na BLAUPUNKT TravelPilot 300

Příspěvekod hladik2 v 17 črc 2010 19:03

Špatně jsem to podal,myšleno bylo kategorie LUCCA(MP3 až 5.3) a pak Travel Pilot 100 až 700 abychom v tom neměli hokej a bylo to pro všechny přehledné,bo někdy něco hledáš a je to ve vlákně kde to nečekáš ;) ;) ;)
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: igo8 na BLAUPUNKT TravelPilot 300

Příspěvekod rsvejk v 28 črc 2010 12:53

rsvejk píše:
hladik2 píše:Jestli by nebylo lepší požádat admina aby tato dvě vlákna Travelpilot 300 a 500 sloučil,vždyť je to o jednom a tom samém. ;)



nemam overeno jestli je to stejne .. ale v tydnu bych mel mit zase 500-ku doma, tak potvrdim a nebo vyvratim ..



potvrzuji ze drive uvedeny navod na TP 300 funguje i na TP 500 (overeno na jednom kousku)
rsvejk
 
Příspěvky: 20
Registrován: 18 kvě 2010 06:17

Re: igo8 na BLAUPUNKT TravelPilot x00

Příspěvekod hladik2 v 30 črc 2010 07:15

Jěště by to chtělo ověřit na travel Pilot 700,pokud jej někdo má :?:
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: igo8 na BLAUPUNKT TravelPilot x00

Příspěvekod vojto.b v 31 srp 2010 11:35

igo8 na BLAUPUNKT TravelPilot 300

Příspěvekod rsvejk v 17 črc 2010 13:05
Ahoj zdravim vsechny.
Dovolil jsem si zalozit nove tema s navodem jak rozchodit iGO8 na navigaci Blaupunkt Travel Pilot 300 aniz by jste ji museli nejak odemykat (odblokovavat )atd.
Igo se Vam podle nize uvedeneho navodu bude spoustet misto hry Puzzle1
Diky tomuto foru jsem se toho hodne i Ja naucil tak predavam zkusenosti dale:
1) pripojit spustenou navigaci k PC a po pripojeni se objevi dva disky (do jednoho se dostanete do druheho ne )
2) do toho co se dostanete tak tam budou adresare :napr. Mapdata atd.
3) sem prekopiruj celou slozku s igo8 (adresar nechej s nazvem igo8)
4) dostat se do servisniho menu - pri spousteni navigace drzet zmackle obe tlacitka VOL+ i VOL-
5) dale zmacknu nabidku - SHELL a jsem normalne ne Windows CE
6) nyni se dostat do slozky REZIDENTFLASH/system a tam smazat soubor Puzzle1 (misto nej se tam bude kopirovat jiny se stejnym nazvem)
7) ze slozky DATASTORAGE/igo8 si dam pres prohlizec souboru (explorer) soubor ig8.exe - FILE - COPY
8) a nyni se vratime do slozky REZIDENTFLASH/system a soubor igo8 tam vlozime (FILE - PASTE) a prejmenujeme (FILE -RENAME ) na Puzzle1.exe
9)opet se vratime do slozky DATASTORAGE/IGO8 a oznacime si (trba stylusem z jine navigace) vsechny soubory a slozky mimo slozku CONTENT (ta by se nam tam nevesla) a zase dame COPY
10)opet se vratime do slozky REZIDENTFLASH/system a vsechny tato soubory sem vlozime (PASTE)
11) slozku CONTENT nechame zamerne na puvodnim miste v adresari iGO8, protoze by se nam tam nevesla
12) nyni muzeme z WIN CE vyskocit ven a restartovat celou navigaci - vytazenim baterky (jinak me to neslo)
13) navigaci nechame normalne najet a v menu vybereme HRY a PUZZLE1 a misto hry se nam pusti iGO8 :)


nechápu tady ten postup.bod 1) pripojit spustenou navigaci k PC a po pripojeni se objevi dva disky (do jednoho se dostanete do druheho ne )-mne se neobjeví dva disky,jenom jeden a tam jsou soubory mapdata.atd.druhý se objeví jen když dám kartu do navi.za další-
3) sem prekopiruj celou slozku s igo8 (adresar nechej s nazvem igo8)-nevejde se to tam,zůstatek místa je 474MB.(nebo to mám tam překopírovat bez content složky?)
pak za 9) oznacime si (trba stylusem z jine navigace) -to taky nechápu.
Uživatelský avatar
vojto.b
 
Příspěvky: 19
Registrován: 30 srp 2010 22:21
Bydliště: MB

Re: igo8 na BLAUPUNKT TravelPilot x00

Příspěvekod hladik2 v 31 srp 2010 11:40

content jde na sd kartu!!!! a uprav sy sys.txt
[device]
type="BLAUPUNKT_TP300"


[folders]
app="residentflash/cesta na igo" ;zde si uprav cestu k iGO
sdcardpath="\sdmmc disk"
content="\sdmmc disk\CONTENT"
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: igo8 na BLAUPUNKT TravelPilot x00

Příspěvekod vojto.b v 31 srp 2010 11:51

dík za rýchlou odpověd,ted musím do práce,koupím sd kartu a jestly stihnu zítra tak to vyskouším,jinak až o výkendu,čtvrtek,pátek pracovně budu prič.pak napíšu.dík :)
Uživatelský avatar
vojto.b
 
Příspěvky: 19
Registrován: 30 srp 2010 22:21
Bydliště: MB

Re: igo8 na BLAUPUNKT TravelPilot x00

Příspěvekod vojto.b v 01 zář 2010 11:08

zdravím.
tak sem to odskoušel s sdhc kartou,všechno šlo podle tady výše uvedeného postupu.po zapnutí navi a pak hry,puzzle1 mi napíše-The application failed to start last time.Do you want to reset to factory defaults and lose all your POIs tracks and settings?-pak mám na výběr yes-no.když dám yes tak se pak nic neděje a když dám no tak píše mi -Error-Program application database cannot be found. dával sem tam igo primo.jinak navi funguje normalně se svým origo softem.
Uživatelský avatar
vojto.b
 
Příspěvky: 19
Registrován: 30 srp 2010 22:21
Bydliště: MB

Re: igo8 na BLAUPUNKT TravelPilot x00

Příspěvekod hladik2 v 01 zář 2010 11:12

Podívej se na sys.txt,zřejmě(určitě tam nemáš správně cesty k programu)(nebo název sd karty)
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: igo8 na BLAUPUNKT TravelPilot x00

Příspěvekod vojto.b v 01 zář 2010 11:25

;[device]
;type="blaupunkt travel pilot 300"

[folders]
app="residentflash/system"
sdcardpath="\sdmmc disk"
content="\sdmmc disk\CONTENT"
Naposledy upravil vojto.b dne 01 zář 2010 23:57, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
vojto.b
 
Příspěvky: 19
Registrován: 30 srp 2010 22:21
Bydliště: MB

PředchozíDalší

Zpět na BLAUPUNKT LUCCA - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků