Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO8 na Blaupunkt Lucca Mp3

Zde řešíme všechny modely navigací BLAUPUNKT- např. Lucca MP3/Lucca 3.5/TravelPilot...

Re: IGO8 na Blaupunkt Lucca Mp3

Příspěvekod hladik2 v 28 srp 2011 15:07

Na sd kartě jsi měl FW???a jaký???,navi připojenou k nabíječce a máš udělanou zálohu před update???.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: IGO8 na Blaupunkt Lucca Mp3

Příspěvekod hamib v 28 srp 2011 15:38

Neměl jsem žádnou zálohu stáhl jsem si fw od výrobce dal jsem to na SD zmáčkl jsem reset spolu s info psalo to že se aktualizuje bohužel jsem to měl jen na baterii.
hamib
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2011 14:52

Re: IGO8 na Blaupunkt Lucca Mp3

Příspěvekod hladik2 v 28 srp 2011 16:08

Zkus to znova ale na nabíječce.Pokud nic tak otevři kryt od baterie a vypínač dej do off a pak na on a znovu zkus.Přeflashnout tuto navigaci se už nevyplatí a servis v Madarsku snad už toto ani nedělá,pokud vůbec jěště existuje.Toť smutná zpráva pro tebe,tak držím palce aby se povedlo.Mášli ale fw od blaupunktu tak pozor,oni tam měli fw z modelu lucca ale z toho co neměl v názvu MP3,tak pokud máš Lucca MP3 tak pozor na to.Jinak odkaz na fw,pro MP3 je zde ve vlákně,kdysi jsem ho sem dával ale to už bude hóóódně pátků
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: IGO8 na Blaupunkt Lucca Mp3

Příspěvekod hamib v 28 srp 2011 16:23

Dík ale ona už nejde vubec zapnout ani na nabíječce zkoušel jsem všechny způsoby asi je po ní nevadí koupil jsem ji jako na díly .
hamib
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2011 14:52

Re: IGO8 na Blaupunkt Lucca Mp3

Příspěvekod hladik2 v 28 srp 2011 16:50

Aha tak to jo. :lol:
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: IGO8 na Blaupunkt Lucca Mp3

Příspěvekod kukulin123 v 21 zář 2011 22:27

Zdravim, tak sem se tu ukazal po roce jestli tu nahodou nebude nekdo chytrejsi nez pred rokem, mam navigaci LUCCA 3.3 EEU, nahral jsem do ni IGO 8, asi 5 mesicu slapala bez problemu, pak jsem ji tak mesic nepouzival a po zapnuti po tom mesici naskocila jen uvodni modra obrazovka s napisem Travel Pilot a s navigaci se dale nic nedeje. Z SD karty muzu menit FW, ale bez vysledku, prehrani nove verze FW probehne cele bez problemu, ale po restartovani zustane navi opet viset na pocatecni modre obrazovce. Kdyby nekdo mel nejaky napad napiste prosim diky
kukulin123
 
Příspěvky: 4
Registrován: 10 dub 2010 19:04

Re: IGO8 na Blaupunkt Lucca Mp3

Příspěvekod durco v 28 zář 2011 09:57

Zdravím,skúšal som postupy na spustenie iGO 8.3 v navigácií Blaupunkt Lucca 5.3, a neviem či vám to išlo spustiť aj z originálneho hlavného menu, alebo iba zo servisného? Keď sa dostanem do servisného menu, iGO funguje zatiaľ bez problémov, ale ak ho chcem znovu spustiť z originálu, navigácia sa nespustí. Postupoval som podľa úvodných odkazov, ale hlavne podľa odkazu viewtopic.php?f=62&t=117&start=130 , ktorý bol presne na tento typ navigácie. Budem vďačný za odpoveď, alebo radu. Mám odskúšanú verziu iGO 8.3 z navigácie Evolve, ktorú používam, a sys.txt som skúšal meniť podľa už spomenutých zmien a návrhov v predchádzajúcich príspevkov. Ďakujem.
durco
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 črc 2009 10:22

Re: IGO8 na Blaupunkt Lucca Mp3

Příspěvekod hladik2 v 28 zář 2011 12:13

Jde spustit z hlavního menu originální ikonou
Podmínkou je 1)Igo je v residentflash v adresáři MNAV
2)Spouštěcí soubor(igo8.exe) máš přejmenovaný na (mnavdce.exe)
3)Máš adekvátně upravený soubor(sys.txt)
Výpis tohoto souboru je v odkazu který jsi sem ty sám dal do svého příspěvku :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: IGO8 na Blaupunkt Lucca Mp3

Příspěvekod durco v 28 zář 2011 13:32

Tú prvú podmienku mám splnenú, v druhej podmienke upravím názov spúšťacieho súboru ako si mi napísal, a v tretej podmienke použijem tú skrátenú verziu sys.txt, ak teda tá stačí, iba na vyskúšanie? Zatiaľ ti ďakujem, vyskúšam a dám vedieť, lebo o tom zatiaľ tu nebolo nič písané, aspoň som si nevšimol.
durco
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 črc 2009 10:22

Re: IGO8 na Blaupunkt Lucca Mp3

Příspěvekod hladik2 v 28 zář 2011 13:46

Ano přesně tak to udělej a dej vědět
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

PředchozíDalší

Zpět na BLAUPUNKT LUCCA - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron