Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

My Guide 4200

Zde řešíme všechny modely navigací MYGUIDE - např. 3100/4000...

My Guide 4200

Příspěvekod marek25 v 12 dub 2013 17:35

Zdravim.Mam na vas prosbu kto by mi pomohol cez program teaam viewer nahoidt tento spustac na navigaciu .Nijak s ami to nedari ani podla navodu.Uz som tam skusal pchat aj Igo primo a nic nejde mi to .budem rad ked mi to niekto tak helpne dakujem
marek25
 
Příspěvky: 7
Registrován: 22 čer 2012 19:20

Re: My Guide 4200

Příspěvekod marek25 v 22 črc 2013 07:20

Zdravim mam problem .GPS sme pouzivali strasne malo , no v sobotu mi bola treba no ked som zapol prestal reagovat na dotyk displej.Som elektrotechnik , sice s tym to nerobim ale bolo mi povedane, ze mohola odist suciastka tzv digitalyzer alebo zblbol soft resp Wndows CE.Kedze je to dost stara uz navigacia , je jedno teraz ci sa este viac pokazi alebo opravi.Bud pojde alebo nepojde.No Chcel som som bud reinstalovat alebo nanovo dat WIndows CE len netusim ako do GPS -ky dat.Z netu som stiahol vseliake verzie 4.5.6. ALe ako to zapnut teda boot windoéws neviem diky http://myguidegpssupport.com/4200.html
marek25
 
Příspěvky: 7
Registrován: 22 čer 2012 19:20


Zpět na MYGUIDE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků