Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Clarion map770 jak aktualizovat?

Zde řešíme všechny modely navigací CLARION - např. MAP360/MAP770/MAP690/MAP790...

Clarion map770 jak aktualizovat?

Příspěvekod MisanDvo v 25 zář 2010 22:07

Zdravim všechny, určitě jste to tu už řešili a rozebírali do detailů ale moc se v tim nevyznám a potřeboval bych vědět když mám navigaci Clarion map770 jak v ní aktualizuji mapy aníž bych si musel kupovat kartu? Nebo jak tam nacpat IGO mapy, nebo něco co by mi pomohlo. Potřeboval bych vědět jaký mapy stáhnou a jak to tam dostat. MOC Díííky
MisanDvo
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 zář 2010 22:03

Re: Clarion map770 jak aktualizovat?

Příspěvekod blabla v 28 zář 2010 04:29

Pro aktualizaci navigačního SW teoreticky kartu nepotřebuješ - navigaci lze připojit k PC přes USB (ActiveSync). Má to jen jeden drobný problém - jde pouze o USB 1.1 a v případě nahrávání nových map (cca 2GB) je nutné počítat s dobou nahrávání v hodinách.

Pokud máš v navigaci originální SW, tak jde o upravené IGO 2006. Pokud chceš aktualizovat pouze mapy, musíš si opatřit mapy pro tuto verzi - mám ale obavy, že pro tuto stařičkou verzi jsou nové mapy již nesehnatelné.

No a pokud se rozhodneš jít do novější verze navigačního SW, jsou v zásadě dvě cesty - buď sehnat aktualizaci přesně pro tvou navigaci nebo použít upravený SW pro jinou navigaci nebo PDA.

Jediný web, kde jsem viděl nabízet aktualizaci přímo pro tvou navigaci je tady
Kód: Vybrat vše
http://www.javorsky.cz/detail/346/Clarion-mapy-EU/

co ale přesně nabízejí a zda je vůbec nabídka platná netuším - v popisu uvedená verze 2008 už také není zrovna čerstvá.

A pokud jde o použití navigačního SW, který není přímo připravený pro tvojí navigaci, to je myslím docela podrobně popsáno v sousedních vláknech. Určitě tu jde o trochu experimentování a to si bez karty moc nedovedu představit.
Clarion Map 770,780, čína 6"
iGo 8.3.2.93112
Uživatelský avatar
blabla
 
Příspěvky: 52
Registrován: 15 kvě 2009 20:53

Re: Clarion map770 jak aktualizovat?

Příspěvekod blabla v 06 říj 2010 23:16

Ještě bych doplnil - oficiální aktualizace na SD kartě pro MAP770/670/370 mají označení

ESD671 (mapy 2008.01) a
ESD672 (mapy 2009)
Clarion Map 770,780, čína 6"
iGo 8.3.2.93112
Uživatelský avatar
blabla
 
Příspěvky: 52
Registrován: 15 kvě 2009 20:53


Zpět na CLARION - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků