Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Zdenka a Zbynek

Zdenka a Zbynek

Příspěvekod Mike_wdf v 11 led 2010 19:15

Tak tady to je.

Pouzil jsem konfiguraci z hlasu Jitka.
Zhruba jsem to projel na svem obvyklem testovacim polygony, chybu jsem nenasel.

Jsou tam dva nedostatky, ktere nemusite hlasit:
1. Chybi slovo ted', nechtelo se mi ho vyrabet. Takze se misto "Ted' doleva" ozve jen "odbocte vlevo".
2. V hlasce "Jedte 2, 3, 4 kilometry" hlas na konci neklesa, protoze v originalnim hlase na to chybi slovo. Taky se mi ho nechtelo vyrabet, takze to musite prekousnout. :-)

Hlasy jsou i v originale trosku kostrbate, vykouzlili tam treba 6 ruznych verzi slova "po" pro ruzne hlaseni "po padesati", "po dvou stech" po osmi stech"..., ale stejne to obcas neni plynule. S tim jsem si taky nehral.
Jinak jsou originalni hlasy (aspon ty kousky, ktere jsem slysel) gramaticky spravne, nerozdil od chudaka Karla a Dariny z minule verze IGo.
Za to je ale Karel i Darina podle me akusticky pritazlivejsi.
Takze i nadale doporucuju hlasy "Karel by Mike" a "Darina by Mike" pro beznou navigaci.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mike, The Lord of the Voices
Mio C710
Uživatelský avatar
Mike_wdf
 
Příspěvky: 72
Registrován: 22 zář 2008 15:18
Bydliště: Heidelberg

Re: Zdenka a Zbynek

Příspěvekod hladik2 v 11 led 2010 19:25

Děkujeme a jdem zkoušet :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav


Zpět na Navigační hlasy pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron