Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Testované hlasy pro verze 8.0.0.xxxxx a 8.3.1.xxxxx

Re: Testované hlasy

Příspěvekod prateta v 29 srp 2008 20:35

Jarouš píše:Sice to sem nepatří,ale přesto by mě zajímalo,jak je stará prateta :!: Že by byla starší jak Tomáš,nebo dokonce jak Jerry :?: :lol: :lol: To by jsme tady měli vyhlásit anketu o nejstaršího uživatele fóra :!: Prateta by mohla mít tak 100 let. :lol: :lol:


No, Jarouši, když tě tak zajímám, dělá mi to dobře, a proto ti výjimečně řeknu pravdu. Na sto let se občas jenom tak cítím, ale doopravdy jsem ještě mladé děvče, je mi teprve 61 let. A nezačínej s ódama, jak je možný, že v tak vetchém věku umím zapnout počítač. Doba pokročila natolik, že jsem sice v penzi, ale původním povoláním jsem programátorka a dodnes mám na "služby výpočetní techniky" platný živnosťák. Jako prateta bych tě moc nepotěšila, neumím šít, vyšívat ani vyprávět dětičkám pohádky. Závodně střílím z pistole a revolveru a jak mám už takový ty ztuhlý klouby, víš, tak se mi ani moc netřese ruka a občas i vyhraju. :-)))
A teď mi na oplátku poraď, jak se při navigování používá to praštěný pípání Pipky.
prateta
 
Příspěvky: 23
Registrován: 02 srp 2008 15:14
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Testované hlasy

Příspěvekod Jarouš v 29 srp 2008 20:55

Ale to zase nejsi tak stará,TomasII je starý 66 let a Jerry dokonce 73 (chlapy doufám,že se nezlobíte,že jsem bez vašeho souhlasu zveřejnil vás věk,ale stejně už to bylo vedle u sousedů profláklé,takže jsem toho zase až tolik neprozradil.Takže jsi v podstatě opravdu mladice :!: :lol: :lol: Co se tyče té pipky,nevím jestli používáš Miomap,nebo iGo8 (chtělo by to dát do podpisu ).Pokud iGo8,tak si nejprve musíš ten hlas nahrát (nejlépe s webu TomasII),potom najdeš v "Nastavení " položku " Jazyk a jednotky",tam najdeš "Jazyk hlasu" a pokud jsi si správně nahrála jazykový zip,tak by se ti tam ta "Pipka měla objevit a klepnutím na ní ten jazyk aktivuješ.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Testované hlasy

Příspěvekod amatér v 29 srp 2008 21:21

@Jarouš
Dle indicií, které nám tu prateta zanechala, mám pocit, že není až tak neznámou osobou, a na srazu s námi určitě posedí u jednoho stolu.
Že jo prateto :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Testované hlasy

Příspěvekod Jarouš v 30 srp 2008 07:17

Jenom aby sebou nepřivezla některou ze svých zbraní a nepostřílela nás. :lol: :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Testované hlasy

Příspěvekod Ivo K v 05 zář 2008 07:32

Testoval někdo hlas Chachar z webu tomasII?
Já ano a nejsem z toho moc moudrej.
Testovací ukázka hlasu při navolení v navigaci je hlas Zbyněk a vlastní naváděcí pokyny jsou hlasem Číča (hantec). Nevím kdo je autorem a jak ten hlas má správně vypadat.
Má s tímto hlasem někdo nějakou zkušenost? Tomášovi jsem napsal SZ, ale asi marodí s okem a zatím si ji nepřečetl.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Testované hlasy

Příspěvekod SvoDa v 05 zář 2008 07:43

Chachara jsem nikdy nezkoušel, nedám dopustit, a ještě mně neomrzel ten hantec. Možná proto, že jsem v Brně 5 let studoval.

Jinak, když máš na srazu na starost ty hlasy, co takhle vykompilovat na srazu nový hlas "Chlapi z fóra Entershop" aby každý nahrál hlas na tvůj NB nebo diktafon a pak bys to doma pojmenoval příslušnými názvy a různé pokyny by pak hlásili naše různé hlasy.
Třeba Jaroš by hlásil "zpomal, jedeš moc rychle", Vovi "a teď doleva" "a teď doprava" "a teď rovně", Ivo K třeba "přepočítávám trasu" nebo "dojeli jste na průjezdní bod", já třeba "tady není signáL, atd? :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Testované hlasy

Příspěvekod Ivo K v 05 zář 2008 07:49

Kdo chce testnout Pavla Lišku v úpravě Bruca 1.00 která vychází z původní úpravy Mike, tak může zde:
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/122648320/Voice_cze_mp2.zip
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Testované hlasy

Příspěvekod Jarouš v 05 zář 2008 14:00

Já taky jezdím na "číču",protože je to hezky brněnsky (fuj,to je slovo) a navíc je to vtipný,ale zase to nepotřebuji mít tak vtipné jako je Liška,který je jinak vynikající herec,ale já jsem někde poslouchal to "demo" a to opravdu mít nemusím.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Testované hlasy

Příspěvekod tomasii v 05 zář 2008 21:49

Já jezdím v poslední době na Lišku, abych ho pořádně vyzkoušel. Jinak používám převážně Juru (už i proto, že hlásí i radary).
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Testované hlasy

Příspěvekod Ivo K v 06 zář 2008 19:02

Tak chlapi, jak je to s tím chacharem? Múžete tento hlas někdo testnout? Já jsem tento hlas stahoval několikrát a stále stejný výsledek. Naváděcí hlas je číča-hantec. Navádí vás také číča(na hlasu chachar) nebo to blbne jenom mně? :?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na Navigační hlasy pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků