Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skvrčení a chroptění

Re: Skvrčení a chroptění

Příspěvekod SvoDa v 05 úno 2010 15:14

No stačí použít branding.zip a data.zip té verze, kterou používáš, na místo toho, abys měnil jen verze (iGO8.exe) a nechával "staré" data.zip či branding.zip a problémy nebudou ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Hlas Jitka 3.0 a Igo PRIMO

Příspěvekod josef.r v 24 črc 2010 15:09

Používám hlas Jitka 3 ze stránek od Tomáše, ale v Primu praská, hlavně u hlášek v cíli a pak jeďte více než... Teda aspoň, co si pamatuju takle. V Igo8 to nedělalo a jezdilo bez chybiček. Zkoušel jste taky někdo tento hlas a jde vám nebo víte jak to napravit?
Uživatelský avatar
josef.r
 
Příspěvky: 161
Registrován: 03 bře 2010 11:13
Bydliště: Praha

Re: Skvrčení a chroptění

Příspěvekod tomasii v 25 črc 2010 21:45

No já to zatím nezkoušel, ale ze zkušeností s opravou hlasu Adam pro Primo by mohlo pomoci otevřít ogg soubor s příslušnou hláškou v nějakém editoru (třeba Audacity), zkusit udělat nějakou nevýznamnou úpravu (třeba přidat malou koncovou mezeru) a znovu uložit.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Skvrčení a chroptění

Příspěvekod josef.r v 26 črc 2010 22:02

Tak u jedné hlášky se mi už to podařilo odstranit, když jsem ubral malinko mezery, ale u druhé mi to zatím nějak nejde, ještě si s tim zkusím pohrát
Uživatelský avatar
josef.r
 
Příspěvky: 161
Registrován: 03 bře 2010 11:13
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Navigační hlasy pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník